Ayaklara şıklık katan marka DESA

1972 yılında bayan çantası üreterek işe başlayan DESA, tekstilden ayakkabıya pek çok ürün gamıyla hayatınıza giriyor.

Türk tüketicisi ile buluştuğu ilk mağazası 1973 yılında Erenköy’de açılır ve Türk tüketicisi ilk defa omuzdan askılı bayan çantası ile o yıllar tanışır.

1980’li yıllarda globalleşme yolunda attığı önemli adımlar DESA’yı dünyadaki büyük firmalar için üretim yapan başarılı bir tedarikçi haline getirir. 1986 yılında New York’ta açılan DESA ofisi gibi global ölçekli girişimler sonucunda marka, ABD, Avrupa ülkeleri ve İngiltere’de tanınan ve bu ülkelere ihracat yapan bir isim haline gelir. 

Tasarım ve deri konusundaki uzmanlığıyla ortaya koyduğu ürün ve hizmetle müşterilerini gururlandıran, heyecanlandıran; İstanbul’dan beslenen ama dünya vatandaşı olan bir moda markası olmak ve gücünü tasarıma yaptığı yatırım ve deri konusundaki uzmanlığından alan kaliteli, şık ve en iyi değerlere sahip ürünleri ile Türkiye ve Dünya’daki deri moda sektöründe söz sahibi; müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamını sağlayan; hissedarlarının karlılığını maksimize eden; topluma, çevreye ve çalışanlarına saygılı ve tüketici zihninde deri modası konusunda lider bir moda markasıdır.

DESA serüveni yolculuğuna ilk çanta ile başladı. Şimdilerde ise tekstilden aksesuara pek çok ürün gamı sunuyor. Hem kadın, hem erkek ürünleri üretmenin yanında seyahatler içinde özel çantalar tasarlıyor.

Fotoğraf Galerisi


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


X