Eğlencenin adresi: Reina

İstanbul eğlence hayatının tek adresi Reina, birbirinden şık restoranı ve gece kulubü ile eğlenceseverleri ağırlıyor.

2002 yılında kapılarını açan Reina, pek çok başarıya imza atmıştır. Sadece İstanbul'un değil dünyanın sayılı eğlence mekanlarından biri haline gelen ve İstanbul'da gece hayatının nabzını tutan Reina. En başarılı restoran markalarını da bünyesine alarak, eğlencedeki iddiasını yemekte de sürdürüyor. 

Ünü ülke sınırlarını aşan Reina, eğlence merkezi olmasının ötesinde yabancı devlet başkanlarının dünya meselelerini konuştuğu, iş adamlarının yüz milyarlarca dolarlık anlaşmalara imza attığı, dünya starlarının yemek yediği ve eğlendiği önemli bir turizm noktasına dönüşmüştür.

Boğazın en güzel noktasında yer alan Reina Restoran, lezzetli yemekleri ve eşsiz atmosferi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Reina Restoran’ın başarılı şeflerinin hazırladığı Akdeniz ağırlıklı muhteşem lezzetler, konukları tarafından büyük beğeni topluyor.

Ayrıcalıklı lezzetleri ve büyüleyici manzarası ile Reina Restoran, bugüne kadar Jennifer Lopez, Bon Jovi, Gisele Bündchen, Uma Thurman, Kevin Kostner, Sting, Lional Richie, John Cusack, Kobe Bryant, Paris Hilton, Salma Hayek, Tim Duncan, Allen Iverson, Axl Rose, Zidane, Mikheil Saakashvili, Bamir Topi, Branko Crvenkovski, Ernesto Samper Pizano gibi pek çok ünlü ismi misafir etti.

Reina'nın yaz sezonlarında hep var olan ve başarıyla misafirlerini ağırlayan Dragon, bu sene de aynı yerinde yine Çin mutfağının seçkin lezzetleri ile konuklarına "en iyi"yi sunuyor. Hong Kong Bölgesi'nin yaratıcılığı ve Szcehuan Bölgesi'nin baharatları ile sunulan Çin yemekleri, muhteşem Reina atmosferi eşliğinde konuklara ikram ediliyor. 

Kebabın hafif ve modern sunumu ile yemek kültüründe bir devrim yaratan Köşebaşı, Reina’da yerli ve yabancı misafirlerini ağırlıyor. Reina’nın açıldığı ilk günden bu yana adeta mekanın demirbaşı olarak hizmet veren Köşebaşı, bu sezonun da vazgeçilmezleri arasında.

Sekizinci yılı ile Blue Topaz, Reina’da misafirlerine ‘Merhaba’ diyor. Boğazın dünya markası Reina’da her yaz sahil bölümünde yerini alan Blue Topaz, meze ve balık tutkunlarına farklı yorumlar sunuyor.

Özgün konsepti, benzersiz ruhu ile Karaköy’e damgasını vuran Goya, yaz sezonlerında İstanbul boğazında devam ediyor. Sezonu yeni sürprizleri Goya Lounge ve Cave by Goya ile Reina’da karşılayan Goya bu yaz gece hayatına damgasına vuracak!

  • %100 müşteri memnuniyeti,
  • Birbirinden şık konsept mekanlar,
  • Dünya mutfağı,
  • Özel müzik geceleri,
  • Bar, Restaurant ve Club konsepti,
  • Canlı müzik,
  • Boğaz manzarası,
  • Wifi,
  • Vale hizmeti,
  • Rezervasyon hizmeti.
Sehir Uzmanı değerlendirmesi:

İstanbul'un eşsiz siluetinin eğlence ve lezzetle buluşması Reina'yı diğer mekanlardan fazlaca öne çıkarıyor.


Reina'da Seni Neler Bekliyor?

Fotoğraf Galerisi


Ulaşım

Adres:Ortaköy, Muallim Naci Cd. No:44, Beşiktaş/İstanbul

Telefon: (0212 )259 59 19

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


X