Kuruçeşme'nin seçkin adası, Suada Club

İstanbul Boğazı’ndan yer alan Suada, seçkin restaurantları ile gece hayatı severlerin uğrak mekanı.

İstanbul Boğazı’nda benzersiz konumu ve Su Entertainment Group’un yarattığı eşsiz atmosferiyle dünyanın en ayrıcalıklı mekanlarından olan Suada Club- GALATASARAY ADASI, İstanbul'un önemli eğlence rotalarından biridir. 

seçkin restauranları, büyük havuz alanı ve özel davet ve etkinlikler için ayrılmış alanları ile her yıl, dört mevsim birbirinden seçkin misafirlere ev sahipliği yapıyor. Profesyonel kadrosu tarafından her türlü hizmeti en küçük ayrıntısına kadar düşünüldüğü davet alanında, hem kurumsal hem de özel etkinlik ve kutlamalara imza atan Suada, 700 kişiyi oturmalı,1500 kişiyi ise kokteyl düzeninde ağırlayabiliyor. 30 saniyede açılıp kapanan tavanı ile hem açık hem kapalı mekan olarak hizmet verebilen Suada Club-GALATASARAY ADASI, özel konumu, keyifli atmosferi, hizmet kalitesi, deneyimli personeli ve lezzetli menü alternatifleri ile pek çok farklı konseptler yaratarak sizlere hayallerinizin ötesinde unutulmayacak ortamlar sunuyor.

 İstanbulluların tatil için uzaklara gitmeye ihtiyac hissetmeyecekleri havuz bölümü ile Suada, her günü tatile çeviriyor. Gün içinde aklına tatil düşenler, İstanbul'dan bir anlığına olsun kaçmak isteyenler kendilerini Suada Club – GALATASARAY ADASI’nın serin sularına bırakıyor. Son sistem arıtma üniteleri ve hijyen standartları doğrultusunda donatılmış deniz suyu kullanılan olimpik havuz, yazın tatile gidemeyenlerin alternatif kaçış noktası oluyor.

İki kıta arasında, Boğaz’ın ortasında dünyanın hiç bir noktasında bulamayacağınız ayrıcalıklı bir keyif…Havuz sefası, Suada Club – GALATASARAY ADASI’nın farklı mutfaklarına ait lezzetleriyle tamamlanıyor. Damak zevkiniz ne olursa olsun mutlaka size hitap edecek bir tat bulacaksınız. Kebap, sushi, italyan, balık ve pek çok lezzet bir arada.

  • Lezzetli restaurantlar,
  • Yarı olimpik havuz,
  • Düğün ve organizasyonlar için etkinlik alanı,
  • After party alanı,
  • Işık, ses ve sahne hizmeti,
  • Boğaz Manzarası
  • kadın, erkek, çocuk, kozmetik ve dekorasyon ürün gamı,
  • Online alış veriş imkanı,
  • Wifi,
  • Vale.
Sehir Uzmanı değerlendirmesi:

Suada, birden fazla restaurantlarıyla farklı bir atmosfer sunuyor. Özellikle denizin ortasına konumlanmış havuz alanı eşsiz bir deneyim.


Suada'da sizi neler bekliyor?

Fotoğraf Galerisi


Ulaşım

Adres:Galatasaray Adası, Kuruçeşme, Istanbul

Telefon: (0212 ) 263 65 15

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


X