The Marmara Pera'da tarih, kültür ve sanat, içiçe

The Marmara Pera Hotel, Beyoğlu'nun tarihi dokusuyla şehrin ritminin iç içe olduğu, kültür - sanat, eğlence ve alışveriş merkezlerinin içinde olduğu bir bölgede yer almaktadır.

Bu şık otelde İstanbul manzaralı bir teras vardır. Ünlü alışveriş caddesi İstiklal Caddesi'nin hemen çıkışında yer alan Marmara Pera, en yakın tramvay durağına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca çatı katında yıl boyunca hizmet veren açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

The Marmara Pera Hotel Oda Özellikleri

Şık odalar, özel olarak hazırlanmış unsurlarla dekore edilmiştir. Çikolata kahve rengi perdeler açık kahverengi mobilyalarla yumuşak bir kontrast oluşturmaktadır. Renkli mozaik karolarla döşenmiş banyoda lüks banyo malzemeleri vardır.

The Marmara Pera Hotel Mutfağından Türk-İskandinav Tatlar

Marmara Cafe, dünya ve Türk mutfaklarından yemekler, atıştırmalıklar ve serinletici içkilerle hizmetinizdedir. Mikla Restaurant'ta panoramik şehir manzarası eşliğinde Türk-İskandinav mutfağından yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde çok sayıda restoran ve bar bulmak mümkündür.

Marmara Pera'da son teknolojiyle donatılmış bir fitness merkezi vardır. Kablosuz internet erişimi otel genelinde ücretsizdir.

Atatürk Uluslararası Havaalanı, Marmara Pera'ya 20 km uzaklıktadır. Otel bünyesindeki otoparkın kullanımı günlük ücrete tabidir.

Fotoğraf Galerisi


Ulaşım

Adres: Meşrutiyet Caddesi Tepebaşı

Telefon: + 90 (212) 334 03 00

E-posta: pera-info@themarmarahotels.com

Web: pera.themarmarahotels.com

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


The Marmara Pera'dan haber var!

X