Şehir Seni Çağırıyor!
Hakkımızda

1995’dan buyana, milyonlarca , yerli kullanıcıya ve yabancı turiste İstanbul’u tanıtan… Şehrin en zengin içerikli… En çok ziyaret edilen… En popüler …Web Sitesi… Şehirde aradığın özel ne varsa, hepsi tek tıkla İstanbul.com’da…

Tam 20 yıldır, dijital dünyanın en son teknolojilerini hayata geçirerek İstanbullulara çok özel deneyimler yaşatan ve bu anlamda pek çok ödülün sahibi olan İstanbul.com, şehrin nabzını bütün hızıyla tutmaya devam ediyor.

Tarihini, kültürünü ve modern yüzünü şehir uzmanlarının yorumlarıyla bulacağınız bu platformda, şehrin "en iyilerini" ve unutulmaz deneyimlerini "Şehir Senin, Tadını Çıkar!" motto'suyla, iki dilde bir araya getiren İstanbul.com, sizleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

Tadını Çıkar! Sizlerin yazılarıyla hayat bulan bu bölümde, şehirde olup biten her şeyi bulabilirsiniz. Siz de şehrin gözü kulağı olmak istiyorsanız, hemen tıklayın ve üye olup hemen yazmaya başlayın. Herkes sizin gözünüzden İstanbul'u keşfetsin!

Keşfet! Çok özel markaları ön plana çıkardığımız bu bölümde, şehri doya doya yaşamanız için sizlere sınırsız olanaklar sunan şehrin en iyilerini bir araya getiriyoruz. Yapmanız gereken her gün düzenli olarak sayfalarımızı takip etmeniz. Her an yepyeni bir sürpriz ve fırsatlar seni bulabilir.

Deneyimle! Burası çok özel bir bölüm. Burada başını döndüreceğiz ve seni biraz şımartacağız. Şehirliler için şık ve kaliteli deneyim ve turlar hazırlayan uzmanlarla bir araya gelip, sadece İstanbul.com’lulara özel unutulmaz deneyim ve turlar planladık. Yapmanız gereken sadece tıklamak ve sitemize abone olmak. 

İstanbul'un sosyal medyası: Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest… Buralarda bizi takip eden herkese şehri doya doya keşfedip yaşayacakları tipler sunuyoruz. 

Şehir Seni Çağırıyor, diyoruz. Harekete geç, şehrin bir parçası ol! 

İstanbul.com

Şehir Uzmanları Departmanı

info@istanbul.com
www.istanbul.com

X