Şehir Seni Çağırıyor!

Her şey iş demek değil ki!

Kurumların hedefledikleri başarıya ulaşabilmelerinde, çalışanların ve iş ortaklarının yüksek performans gösterebilmesi de çok önemlidir. Patron, lider ve yöneticiler; ekiplerinden ve paydaşlarından yüksek performans alabilmek için onları her zaman doğru şekilde motive etmelilerdir.

Bazen eğlenmek gerekir, bazen de deşarj olmak ve motive olmak gerekir… Bu yüzden kurumunuza ve çalışanlarına, şirketinizin yerli - yabancı özel misafirlerine ya da iş ortaklarınıza özel hazırlanmış, aktiviteler, workshoplar, özel turlar, unutulmaz geziler, eğlenceler ve toplantılar organize etmeniz konusunda sizlere yaratıcı kurumsal fikirler ve projeler hazırlayabiliriz. Bunları hayata geçirebilir ve bu özel organizasyonların iş süreçlerini sizin adınıza yönetebiliriz.

Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek…


Peki, kurumsal taleplerinize ilişkin neler yapabiliriz?

Örneğin:

Ayasofya’yı sadece sizin misafirleriniz için gece açtırabilir ya da Topkapı Sarayı Müzesi’ni, kapalı olduğu bir gün yine sadece kurumunuza özel açtırarak müze müdürü, profesyonel rehber ve ikramlar eşliğinde ayrıcalıklı turları unutulmaz deneyimlere dönüştürebiliriz.

Profesyonel rehberler eşliğinde İstanbul'un tarihi semtlerinin gelenekselleşmiş lezzetlerinin keşfedileceği İstanbul'da Lezzet Durakları turları düzenleyebilir ya da gurme rehberler eşliğinde sokak lezzetlerinin tadılacağı çok özel Sokak Lezzetleri turu gerçekleştirebiliriz.

Uzman rehberler eşliğinde Tarihi Yarımada, Cibali, Kariye, Fener&Balat; Çukurcuma, Karaköy, Beyoğlu, Kapalı Çarşı, Samatya, Yedikule, Moda ve Yeldeğirmeni gibi muhitlere özel turlar düzenleyebiliriz.

Özel teknelerle sahil boyu semt, yalı, mimari doku ve BOĞAZİÇİ turları düzenleyebilir hatta Boğazda Dolunay turları bile gerçekleştirebiliriz.

Kurumsal talepleriniz ve ihtiyaçlarınız kapsamında, siz sadece hayal edin, biz iş ortaklarımız ve profesyonel rehberler eşliğinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Bu gibi turları ve özel deneyim taleplerinizi, sizin istediğiniz tarihte özel grup veya misafirleriniz için size özel kurgulayabiliriz. Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

 

Özel Deneyim Formu


* Doldurulması zorunlu alanlar:

Alternate Text

X