Şehir Seni Çağırıyor!

istanbul.com KURUMSAL ÜYELİK PAKETİ

istanbul.com, İngilizce ve Türkçe yüzüyle şehrini yaşamayı seven aktif yerli bir kitleyle, gelir düzeyi yüksek bilinçli turist ziyaretçilerden oluşan hedef kitlesi ile şehrin en gözde mekan, marka ve kurum ve uzmanları doğrudan hedef kitlelerine kurumsal üyelik hizmetleri ile ulaştırır.

 

Markalar, mekanlar ve uzmanlar bu pakete üye olduğunda; en çok trafik alan “Şehrin En İyileri” sayfalarımızda ayrıntılı bir şekilde kurumlarının tanıtıldığı profil sayfalarına sahip olurlar. Bu sayfalar hem yabancı hedef kitle için İngilizce hem de tüm İstanbullular için Türkçe olarak hazırlanır. Bu sayfalar üzerinden, web sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza trafik sağlayacak online iletişim desteği verilir ve google rangi çok yüksek olan istanbul.com’dan back link alarak var olan sitenizin google gözünde değerini daha da artırırsınız.  Ayrıca istanbul.com editör yorumu, ve sosyal medya kanallarımızdan vereceğimiz destek ile şehirde hakkınızda wom cazibesi yaratılır.

 

KURUMSAL ÜYELİK KAPSAMINDA İŞ ORTAKLARIMIZA SAĞLADIĞIMIZ ARTILAR, AVANTAJLAR… 

 • Kurumsal üyeliğinizi onaylamanız ile birlikte tarafınıza özel hazırlanacak tanıtım sayfalarınızın oluşturulması için sektörel olarak size özel hazırladığımız formları paylaşır ve doldurulmasını isteriz.
 • “Sizin için Seçtiklerimiz” kanalı üzerinden marka, mekan ve kurumunuzun tanıtımı formlar aracılığı ile göndermiş olduğunuz içerikler dikkate alınarak sadece hedef kitlenin değil, tüm site ziyaretçilerinin ilgisini çekebilecek, paylaşım yapmaktan keyif alacağı ve etkileşime neden olacak şekilde kurumsal tanıtım sayfalarınız tarafımızca özenle hazırlanır.
 • Direkt ana sayfada, markanıza doğrudan ulaşım için kategori etiket bildirimi uygulanır.
 • Dijital iletişim ve pazarlama stratejilerinize uygun olarak sayfanızda sizleri etiketlediğimiz seo değeri olan kelimelerle, site ziyaretçilerimizin aradıkları içerik ile en kısa zamanda buluşmaları sağlamak en önemli hedefimizdir.
 • Tanıtım sayfalarınızda en az 6 -12 adet fotoğrafınızdan oluşan özel bir foto galeri yaratılır.
 • Kurumsal tanıtım sayfanızda kendi web sayfanıza ve sosyal medya hesaplarınıza yönlendirmeli iletişim bilgilerinize ve haritanıza Google maps üzerinde yer verilir
 • Kurumunuza ait hazır bir tanıtım videosuna sahipseniz bu paket kapsamında videolu tanıtımınıza da yer verilir.
 • Kurumunuz ile ilgili haberlerinizi etkinlik, kampanya ve basın bültenlerinizi “Kurumsal Üyelik” paketimiz kapsamında yıl boyunca sınırsız sayıda yayınlayabilirsiniz
 • Her kurumsal üye kaydı yapıldıktan sonra, istanbul.com’un güçlü sosyal medya kanalları üzerinden de doğrudan duyuru yapılıp ayrıca iletişim desteği sağlanır..
 • Kurumsal üyelerimize özel hazırlanan profil sayfalarında eğer varsa kurumunuzun kendi , Facebook, Twitter, Youtube, Instagram gibi sosyal medya hesaplarının linkleri de ayrıca paylaşılır.
 • Tanıtım sayfanızın içerisinde istanbul.com kurumsal üye editörünün ayrıca yorumu da yer alır
 • istanbul.com deneyim sayfalarında workshoplarınızı, özel tur ve deneyim paketlerinizi dilerseniz satışa çıkabilme ayrıcalığına sahip olur, dilerseniz istanbul.com üyelerine özel satışa çıkabileceğiniz paketler yaratabilirsiniz.
 • Dönemsel dosya konularımız size de yer vererek şehirde olup biteni özenle takip eden seçkin hedef kitlemizle etkileşime geçersiniz
 • Kurum bilgi ve hizmetleriniz ayrıca istanbul.com’un mobil ve tablet cihazlara yönelik mobil sayfalarında da yer alır. Tüm kullanıcılar tek bir tıkla size ulaşabilir veya size e-posta gönderebilir. Ayrıca işletmenizle ilgili tüm ayrıntılı bilgilere, fotoğraf ve videolara mobil üzerinden de ulaşım sağlanır.
 • İstanbul aramalarında Google, Yandex ve Bing üzerinden ilk sayfadan ulaşılan, Domain ve alexi değerleri yüksek, güçlü bir partnerle işbirliği içinde olmanın güvenini ve keyfini yaşarsınız
 • Ne zaman isterseniz çözüm odaklı müşteri temsilciniz ile sürekli iletişim halinde olursunuz.

 

Benim de markam, işletmem bu sayfalarda yer alsın, şehirlinin başını döndürsün istiyorsanız, aşağıdaki form aracılığı bize ulaşmanız yeterli … Kurumsal üyelik teklifimiz ile ilgili ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.


 

Kurumsal Üyelik İletişim Formu :


* Doldurulması zorunlu alanlar:

Alternate Text

X