2014 O Ses Türkiye heyecanına ortak ol!

Türkiye'nin en iyi seslerin seçildiği O Ses Türkiye'yi canlı canlı izlemeye hazır olun. Jüri üyeliğini; Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Mazhar Alanson & Özkan Uğur ve Hadise'nin yaptığı O ses Türkiye seyirciyle buluşuyor.

24.11.2014

Türkiye’nin en iyi seslerinden Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz, Mazhar Alanson & Özkan Uğur ve Hadise, adayları ile birlikte Türkiye'nin 'O Ses'i olmak için kıyasıya yarışmaya hazırlanıyor.

Herkesin tek bir amacı var, o da kazanmak. Türkiye'nin O Ses'i olmaya hangi adaylar bir adım daha yaklaşacak? Bu heyecanı, Acun Ilıcalı eşliğinde, O Ses Türkiye stüdyolarında siz de yaşayın...

2014 sezonun da O ses Türkiye ile eğlenmeye hazır olun!

Türkiye'nin yeni seslerini keşfeden O Ses Türkiye yeni sezona yeni jüri üyeleri ekleyerek devam ediyor. Her sene heycan ve merakla beklenen ve reyting rekorları kıran eğlence program, O Ses Türkiye 2014'ün en yetenekli sesini ararken bizleri de eğlendirmeyi ihmal etmiyor. Hadise, Ebru Şallı, Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un yanı sıra jurisine yeni eklenen isimler birçok sinema filminde oynamış MFÖ grubu üyesi Mahzar Alanson, Cem Yılmaz'ın son sinema filmi Pek Yakında'da oynayan MFÖ grubu üyesi Özkan Uğur yeni katılan isimler.

Ata stüdyolarında gerçekleşen çekimlerini canlı izleme şansı sunan O Ses Türkiye 25 Kasım 2014 saat 13:15'de gerçekleşecek.


O Ses Türkiye Bilet Fiyatları 

1. Kategori - 34.00 TL

2. Kategori - 23.00 TL


O Ses Türkiye seti Ata Stüdyoları'nda gerçekleşmektedir. 
  • Etkinlik sadece üniversite öğrencileri için geçerlidir.
  • Bütün katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve etkinlik günü ibraz etmesi gerekmektedir.
  • Çekim sebebiyle 14:15'ten sonra salona seyirci alınmayacaktır.

Ulaşım

Adres: Kemerburgaz Yolu Cad. Ayazağa Mah. No:2; 34360 Ayazaga, Istanbul

Telefon: +90 (212) 289 29 98

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X