3-5 Şubat Hafta Sonu İstanbul’da Ne Etkinlik Var?

Bu hafta sonu havalar da güzelken, evde oturmak yerine dışarı çıkıp özlediğiniz İstanbul’u yaşamanın tam zamanı. İstanbul’da bu hafta sonu neler var, sizin için derledik.

03.02.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Leonardo Da Vinci ile Müzede Bir Gün

Müzeye Mona Lisa tablosunu çalmaya giden hırsızların başına gelen olayları anlatan oyun ailecek de gidilebilecek bir tiyatro. Performans 3 Şubat Cuma günü saat:15.00’da Dora Sahne’de.
Bilet fiyatı: 23 TL

Turkcell Karanlıkta Futbol

Tamamen zifiri karanlıkta oynanan bu ilginç futbol deneyiminde, golleri kaledeki sensörler algılıyor. Bu heyecan verici oyun 3 Şubat’ta günün her saati Gayrettepe Metro İstasyonu’nda.
Bilet fiyatı: 25 TL

Can Gox

Türkiye’nin önde gelen caz ve blues sanatçılarından Can Gox, 4 Şubat Cumartesi günü saat 22:30’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
Bilet Fiyatı: 39.50 TL

Necati ve Saykolar

En son ne zaman bu kadar eğlendiniz? Müzik ve eğlenceyi harmanlayan başarılı grup, 4 Şubat 22:30’da Atakent Hayal Kahvesi’nde.
Bilet fiyatı: 39.50 TL

Köpeklerin İsyan Günü

Avrupa’nın büyük tiyatro topluluklarını misafir eden São Luiz Teatro Municipal ile İstanbul Tiyatro Festivali’nin ortak yapımı olan bu etkileyici oyunu Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 5 Şubat Pazar günü 20:30’da izleyebilirsiniz.

Bilet Fiyatı: 1. Kategori 55 TL – 2. Kategori: 30 TL

Ferhangi Şeyler

Usta sanatçı yıllardır süregelen Ferhangi Şeyler tiyatrosuyla yine karşınızda. Ferhan Şensoy’un performansını 5 Şubat Pazar günü, Ses 1885 – Ortaoyuncular Tiyatrosu’nda saat:18.00’de izleyebilirsiniz.

Bilet Fiyatı: 1. Kategori 78.50 TL 2.Kategori 67.50 TL  3.Kategori 56 TL

Yeni Türkü

Yıllardır severek dinlenen grup, 4 Şubat Cumartesi 22.30’da KadıköySahne’de.
Bilet Fiyatı: 50 TL

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?