Ali Kocatepe, sanatçı dostları İle aynı sahneyi paylaşıyor!

Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında vereceği konser ile 20 Ağustos'ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle buluşuyor.

25.7.2014

Ali Kocatepe yüzlerce şarkıya besteci, söz yazarı ve yorumcu olarak birçok önemli prodüksiyona da yapımcı olarak imza attı. Sanatçı şimdi de 50'inci Altın Yılı’nı 20 Ağustos akşamı dostlarıyla Cemil Topozlu Açıkhava Sahnesi’nde kutlayacak. 

Bu özel akşamda Ajda Pekkan, Aysun Kocatepe, Ayşegül Aldinç, Bülent Ortaçgil, Modern Folk Üçlüsü, Nilüfer, Nükhet Duru, Özdemir Erdoğan, Boğaziçi Caz Korosu ve Yüksek Sadakat klasikleşmiş Kocatepe şarkılarını yorumlayacaklar.

İzzet Öz’ün yönetmenliğinde, Tarık Sezer Orkestrası eşliğinde geceye renk katacak sürpriz konukların yanında, Ertuğrul Özkök gibi sanat ve medya camiasının tanınmış isimleri de Ali Kocatepe’nin 50. Altın Yılı’nda, 20 Ağustos’ta katılımları ile geceye renk katacak.

Pera Event organizasyonun gerçekleştirdiği Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında gerçekleşecek konserin biletlerini Biletix'den satın alabilirsiniz. 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X