Anadolu Yakası’nda Vejetaryen Vegan Lezzetlere Doyacağınız 5 Mekân

Anadolu Yakası'nda Harika Vejetaryen Vegan Lezzet Mekanları

25.5.2017

PAYLAŞ

FacebookTwitterGoogle+Arkadaşına ÖnerYorum Yap

Rulo Ezber Bozan Lezzetler

Kadıköy’de vejetaryen ve veganların ucuz ve lezzetletli dürümler yediği, son yıllarda en popülerlerden biri haline gelmiş restoranda istediğiniz dürümün içindeki malzemeleri siz belirliyorsunuz, bir ipucu vermek gerekirse falafel ve mücver favoriler arasındadır.

Rulo Ezber Bozan Lezzetler

Mahatma Cafe

Yeldeğirmeni’nde zengin bir vegan menüye sahip olan Mahatma Cafe, yalnızca zeytinyağlılar ve mezeler değil, nefis tatlılar ve özel tariflerle de vegan ve vejetaryenlerin en sevdiği mekânlar arasında.

Mahatma Cafe

Komşu Kafe Kolektifi

Patronsuz, çalışansız, fiyatsız bir kafe mottosuyla Kadıköy Yeldeğirmeni’nde açılan Komşu Kafe, adeta eviniz gibi sıcacık hissedebileceğiniz, vejetaryen-vegan yemeklerden tadabileceğiniz bir mekân. İsterseniz mutfağa geçip kendiniz de bir şeyler hazırlayabilirsiniz. Fiyat ve adisyon bulunmayan kafede yedikleriniz için istediğiniz ücreti ödeyebilirsiniz, hatta ödemeden de çıkabilirsiniz diyor kolektif üyeleri😊

Komşu Kafe Kolektifi

Pasaj Cook&Book

Kadıköy’ün güzel konseptli bir diğer mekânı Cook & Book, adından da anlaşılacağı gibi hem lezzetli yemekler hem de kitaplar barındıran bir Akdeniz resroranı. Sabit bir menüsü olmayan restoranda her seferinde farklı yemeklerle karşılaşabilirsiniz.

Pasaj Cook&Book

Cafe Zapata

Moda’da bulunan Cafe Zapata da menüsündeki vejetaryen ve vegan yiyeceklerle son yıllarda İstanbulluların vazgeçilmez mekanlarından biri haline geldi.

Cafe Zapata

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X