Andre Rieu yeniden İstanbul'da

Klasik müziğin Madonna'sı, “Valslerin Kralı” Yeniden Türkiye’ye Geliyor! André Rieu,12 Mart günü sürprizlerle dolu yepyeni performansıyla İstanbul’da!

25.12.2015

Hollandalı kemancı, orkestra şefi ve besteci Andre Rieu İstanbul konseri iptal edilmiştir. 

Türkiye'ye olan sevgisini daha önce İstanbul'da verdiği konserlerde sürekli dile getiren Andre Rieu; "Kendimi size çok daha yakın hissettiğim böyle hüzünlü günlerde, 5 Kasım Ankara ve 7 Kasım İstanbul konserlerimi veremezdim, Türkiye halkının acısını yüreğimde hissediyorum ve konserlerimi 10 Mart Ankara Arena ve 12 Mart İstanbul Ülker Arena'da gerçekleştirmek üzere erteliyorum" açıklamasıyla konserlerini ertelediğini duyurdu.

Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen Andre Rieu, yoğun istek üzerine dünyanın en ünlü orkestralarından Johann Strauss Orkestrası ile birlikte yeniden İstanbul’a geliyor.

Büyük hayran kitlesine sahip müzisyen Andre Rieu Dünyanın pek çok ülkesinde gerçekleştirdiği ve her birine 50-60 bin kişinin katıldığı konserleriyle ünlüdür. Dünyada ilk olimpiyat statında konser veren sanatçı için The New York Times'da yayınlanan bir incelemede André Rieu'dan klasik müziğin Madonnası olarak bahsedilmektedir.

12 Mart 2016'de Ülker Sport Arena'da seveleriyle buluşacak olan Andre Rieu konser biletleri 3 Temmuz'a kadar indirimli satışta olacaktır.


MAR

12

2015

Andre Riu Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X