Annenler Günü'nde Annenle birlikte mutfağa girmeye ne dersin?

Anneniz ile bu Anneler Günü aynı mutfakta “Annesinin Kızı” kitabının yazarı Güler Sarıgöl Köymen ile buluşarak Ege otlarında leziz yemekler yapmaya ne dersiniz?

19.2.2015

Anadolu mutfağının kültür mirasını korumak, eşsiz lezzetlerini nesiller boyu yaşatmak ve sevilen bu lezzetlerin dünya mutfakları arasındaki ününü perçinlemek amacıyla büyük bir tutkuyla çalışmayı sürdüren Tadında Anadolu, “Annesinin Kızı” kitabının yazarı Güler Sarıgöl Köymen ve annesi Perihan Sarıgöl ile birlikte renkli bir etkinlik düzenliyor.

 

Anneler Günü’nden ilham alınarak oluşturulan, 9 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan etkinlikte katılımcılar lezzetli ve eğlenceli saatler geçirecekler. Bir BTA markası olan Tadında Anadolu, UNIQ İstanbul’da yer alan Foods in the Woods’taki yerinde, lezzetli ve renkli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılacak misafirler, “Annesinin Kızı” kitabının yazarı Güler Sarıgöl Köymen ve annesi Perihan Sarıgöl tarafından hazırlanan masada Ege otlarını tanıyacak, ayıklayacak ve pişirecekler. Ardından hep birlikte hazırlayacakları sofrada tadım ve söyleşi yapacaklar. Sürpriz armağanlar ve sunumların olacağı renkli ve eğlenceli bir gün geçirecekler.

Katılım için önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir. Kontejyan sınırı vardır. Rezervasyon için: 0533 728 92 08


MAY

09

2015

Anne Kız Yemek Etkinliği

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X