Armada Teras'da Sevgililer Günü bu yıl da aşk temalı

Bir İstanbul aşığı Armada Otel, 14 Şubat Sevgililer Günü için sevgililere özel canlı müzik eşliğinde romantik brunch ve Sevgililer Günü menüsü hazırladı.

5.2.2016

Armada Otel, bu yıl 14 Şubat gününü eşsiz İstanbul manzarası ile süslü Armada Teras'da müzik eşliğinde romantik bir kahvaltı ile kutluyor. 

Bu Sevgililer Günü'nü aşk dolu bir kahvaltı ile geçirmek isteyenleri düşünen Armada Teras, özel bir Sevgililer Günü programı hazırladı. Kahvaltısız yapamayan aşıklar için özel kahvaltı brunchı ile güne başlayan Armada ardından Sevgililer Günü akşam yemeği ile günü taçlandırıyor. Bir İstanbu aşığı olan Armada Otel, bu güne özel deniz manzaralı “Superior” odalarında da çiftleri ağırlamaya da hazırlanıyor. 

İstanbul’a duyduğunuz sevgiyi bu yıl Armada Teras'ta “Sevgililer Günü” programımında yaşayın. “İstanbulseverler”i bu güne özel geleneksel Armada Pazar kahvaltısında Orkestra Elite’in seçkin repertuvarı eşlik ediyor.  

Kahvaltı değil de akşam yemeği ile sevgilisine sürpriz yapmak isteyenleri de düşünen Armada Teras, muhteşem manzarasına karşı romantik bir akşam yemeğine sevgilileri davet ediyor. Armada Teras'ta saat 20.00'de başlayacak program soonrası “konaklama ve kahvaltı” isteyen misafirlerine özel bir de konaklama paketi sunuyor. En güzel odalarından olan deniz manzarılı odasını çiftlere özel ayıran Armada Otel'de aşk dolu bir gün geçirmek için şimdiden yerinizi ayırttın.

Armada Sevgililer Günü Özel Menüsü:

2 kişilik “Çilingir Tepsisi”nde;

Soğuk Mezeler,

Ara Sıcaklar (Filibe Köfte, Yaprak Ciğer, Ispanaklı Börek, Etli Pazı Dolması),

Ana Yemek (Beğendili Kuzu Sırtı),

Karışık Türk Tatlıları,Limitsiz Yerli İçki,

Çay veya Armada Likörü eşliğinde

Türk Kahvesi

Sevgililer Günü Özel Menüsünün kişi başı fiyatı 125TL'dir.

 

 Armada Teras’ta pazar kahvaltısı

Armada usulü aık büfe Pazar Kahvaltısı 11.00-14.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kişi başı kahvaltının fiyartı 40 TL'dir.  

Sevgililer Günü'ne özel Armada Otel'de konaklamak isteyenler için; İki Kişilik Oda Fiyatı: 200 TL+ %8 KDV'dir. Deniz manzaralı “Superior” çift kişilik odada konaklama ve ertesi gün Tarihi Yarımada, Marmara Denizi manzaralı Armada Teras’ta “Açık Büfe Kahvaltı” dahildir.

Konaklama özel fiyatı, akşam yemeğine katılacak misafirlerimiz için geçerlidir.

Ulaşım

Adres: Ahırkapı sokak No:24 34122 Sultanahmet - İstanbul

Telefon: +90 (212) 455 44 55

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X