Asa, İstanbul'a İş Sanat sahnesine geliyor

Asa soul ve folk tarzını buluşturan özgün tarzıyla 7 Mayıs’ta Türkiye’de ilk kez İş Sanat’a konuk oluyor.

9.4.2015

Bu sene İs Sanat, dünya müzğinin en önemli sanatçılarını ağırlıyor. Mayı ayında sahnesinde heycan uyandıran sesiyle Asa konuk olacak. Yazdığı melankolik, düşsel, özgün ve rüya gibi yansıma hissleri uyandıran şarkılarıyla dünyaca ünlenen sanatçı her şarkısı ile pek çok duyguyu aynı anda hissettiriyor. 

Çarpıcı ve düşsel şarkılarıyla tanınan Asa müzik kariyerine küçük yaşlarda kendini geçirdirmek için başladı. Babasının plaklarından Aretha Franklin ve Marvin Gaye gibi soul devlerini dinleyerek büyüyen Asa eleştirmenlere göre şarkılarıyla dinleyiciye öyle bir içtenlik hissettiriyor ki, dinleyen hemen herkes şarkılarda kendi hikayelerinin de anlatıldığı hissine kapılıyor.

İlk albümü “Asa (Asha)” ile 2008’de Fransa’da “Constantin Ödülü” sahibi olan sanatçı, 2. stüdyo albümünü “Beautiful Imperfections” ile 2010 yılında çıkışını sürdürürken, kısa bir süre içinde “Dünya Müziği” yıldızları arasında parlamış. Müzikal ortaklığına Will Young ve Lilly Allen gibi isimlerle çalışan Blair MacKichan’i de dahil eden Asa son albümü “Bed of Stone” ile özgün tarzını zirveye taşıyor. “Bed Of Stone” albümünün çıkış şarkısı olarak seçilen “Dead Again” parçasında olduğu gibi son albümüyle baştan sona zengin hikayelerle süslediği şarkılarıyla Asa, 7 Mayıs’ta İş Sanat’ta geliyor.


MAY

07

2015

Asa Konseri

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X