Aşk şarkılarının vazgeçilmez ismi Yalın ile konser gecesi

Yalın “BAYILA BAYILA” Albümünün İlk Konseri ile Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde!

21.9.2016

Pop müziğin başarılı ismi Yalın, 6 Ekim Perşembe akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşuyor. 4 yıl aradan sonra heyecanla beklenen “Bayıla Bayıla” albümünden şarkılarını ilk kez bu konserde seslendirecek olan Yalın, yeni sahnesi ve yeni konser konseptiyle unutulmaz bir gece yaşatacak.

Romantik sesi ve yazdığı aşk şarkılarıyla hafızalarımıza kazınan Yalın, her sene bir hit parça ile karşımıza çıkıyor. Müzik kariyerine 2004 yılında Zalim şarısı ile başlayan sanatçı bu parçası ile büyük üne kavuştu. Çocuk yaşlarda babasının teşvikiyle müziğe yönelen sanatçı, ilk albüm kaydını "Ellerine Sağlık" albümü ile yaptı. Tamamı kendi söz ve bestelerinden oluşan bu albümün her şarkısı çok beğenildi. Bir senin ardından ikinci albümü "Bir Bakmışsın"ı çıkaran sanatçı albüm çalışmalarına aralıklarla devam etti. Dillerimize dolanan Her şey sensin, Ki sen, Sahte, Son aşkım, Keyfi yolunda aşkı sonunda, Benim ki gibi şarkılar besteledi. 

Yalın, samimi sözleri ve büyülü melodileri ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatırken, Yalın konserlerinin klasikleşen akustik bölümünde de dinleyenlerin kalplerine yumuşak ritimleriyle dokunacak.


EYL

21

2016

Yalın Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X