Aşk’a yakışan lezzetler Lacivert Restaurant'da

Lacivert Restaurant, İstanbul Boğazı’nın en güzel manzarası eşliğinde unutulmayacak bir menüyle 2015 yılının Sevgililer Günü’nü ölümsüzleştiriyor.

20.1.2015

‘AŞK’ı bulanlar “bir kez daha geri dönülmeyecek” bir günde, Lacivert’te buluşuyor.

Bu özel gecede Lacivert misafirleri, yaratıcı Şef Hüseyin Ceylan ve ekibinin hazırladığı, güzelliğiyle, kokusuyla ve lezzetiyle cazibeli bir “Aşk” menüsü tadacaklar. “Beluga Havyarı ve Deniz Kestanesi” ile başlayan gecede soğuk başlangıç olarak “Uçan balık yumurta soslu, Rezeneli, Avokado Tartar eşliğinde Taze Mavi Yengeç” sunuluyor. Ara sıcak olarak “Akdeniz aromalı safranlı Risotto üzerine kabak çiçeğine sarılı Barbunya Balığı” geceye lezzet katıyor.

lacivert restaurant

Manzaraya, aşka, sohbete doymak için, "Satsuma Mandalinalı Karsambaç" ile verilen kısa bir aranın ardından, ana yemek olarak Izgara Bonfile, fırınlanmış sarımsak, taze kuşkonmaz ve kuzugöbeği mantar yahnisi eşliğinde geliyor masanıza… Gecenin tatlısı ise çiftlere özel "Aşk Pastası!" sunuluyor.

lacivert restaurant

Saatler ilerlediğinde ışıl ışıl aydınlanan Lacivert’in rıhtımında DJ partisi başlıyor; gece boyunca dinlediğiniz aşk şarkıları yerini kıvrak ezgilere bırakıyor. Ötesi sıcak şarap, boğaz, yıldızlar ve dans…


Ulaşım

Adres: AhıAnadolu Hisarı Mh. Körfez Cd No:57/A, İstanbul

Telefon: +90 (216) 413 37 53 - 413 42 24

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X