Aslı Demirer'den MADEM

Geçtiğimiz yıl ekranların en popüler dizisi “Güneşi Beklerken” de ilk kez sesini “O Şarkı” ile duyduğumuz Aslı Demirer, bu akşam BKM sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

12.3.2015

Söz ve bestesi Aslı Demirer’e iki ayrı versiyon şeklinde hazırlanan düzenlemeleri Gökhan Varol ve  GT Band’e ait “Madem” , Aslı Demirer’in güçlü yorumu ile hayat buldu. 

Türkiye’ye özellikle alternatif müzik dalında güçlü isimler katan M.Music Factory yarışmasında grubu GT Band ile 1.’lik kazanan Aslı Demirer, dizi, film ve reklam müzikleri yapıp, seslendirerek sürdürdüğü müzik hayatını albüme taşımaya karar verdi. Şarkılarını sırasıyla piyasaya çıkaran Aslı Demirer, içinde kendi bestelerinin bulunduğu ilk albümü "Madem"i geçtiğimiz yıl yayınladı. Müziğe küçük yaşlarda keman eğitimiyle başlayan ve çocuk korolarında şarkı söyleyerek devam eden Aslı Demirer, geçtiğimiz yıl ekranların sevilen dizisi Güneşi Beklerken'de izleyiciyle buluşan ve büyük beğeni toplayan "O Şarkı" isimli şarkısını single olarak yayınlayarak ünlenen sanatçı, en yeni albümünden şarkılarla BKM Mutfak Sahnesi'nde olacak.


MAR

13

2015

Aslı Demirer

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X