Ata Demirer'den Alaturka gazino gecesi

Ata Demirer, sevenlerine gazino gecesi yaşatacak. 23 Temmuz’da “Tadım ile Yaz Konserleri”nde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda!

22.6.2016

Açıkhavada bol kahkahalı, sazlı sözlü ve çok eğlenceli gazino programı! 

Başırlı oyuncu, komedyen ve şimdilerin şarkısı Ata Demirer, çok özel albümünden sevilen şarkılarını yıldızlı İstanbul gecesinde seslendirecek. Daha küçük yaşlarda müziğe olan yeteneğini keşfeden Ata Demirer, ağabeyinin yardımıyla gece kuluplerinde piyanist-şantör olarak çalışmaya başladı. 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Müziği Bölümü'nü kazanması ona İstanbul yolunu açtı. İlk ününü komedi sanatçılığı ile kazanan Ata Demirer komedyenlik denemelerine okul yıllarında başladı. Vitamin Grubu üyesi Gökhan Semiz ile olan yakın arkadaşlığı sayesinde stand up gösterilerine başladı. 

On parmağında on marifet barındıran Ata Demirer, stand-up, şarkıcılık yetenklerine birde senaristliği ekledi. 2010 yılında gösterime giren, Hakan Algül yönetmenliğinde  Eyyvah Eyvah adlı sinema filmini yazan Ata Demirer bu filimde senarist ve başrol oyuncusu olarak yer aldı. Büyük beğeni kazanan filmin devam filmini de çeken sanatçı Eyyvah Eyvah 2, ile tüm kitlelere ulaştı. Burada oynadığı Klarnetçi Hüseyin karakteri ile sevilen oyuncu  "Ata Demirer Alaturka" konserlerinden sonra "Ata Demirer Gazino Gecesi" ile sevenlerine sesleniyor.

23 Temmuz akşamı, Harbiye Açıkhava’da “Ata Demirer Gazinosu” ile hem kulakların pası silinecek hem de unutulmaz bir akşam yaşanacak. 


TEM

23

2016

Ata Demirer

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X