Atelier Real Food gerçek lezzetin adresi

The Ritz-Carlton, İstanbul’un “doğadan masaya” konseptli restoranı Atelier Real Food; Anneler Günü’nü “Sunday Brunch” yemeğiyle kutluyor.

26.4.2016

The Ritz-Carlton, İstanbul’un yepyeni restoranı Atelier Real Food; adını zanaatkarların üretimlerini gerçekleştirdikleri yerden esinlenerek alan ve “gerçek yemek” tabirini de adıyla birlikte kullanacak kadar iddialı. Roast ve Brunch konseptini biraraya getiren “Sunday Roast” yemeklerinde ise, Pazar günlerinin tadı damağınızda kalacak!

Her şeyin en iyisine lâyık annelerinize unutulmaz bir gün yaşatmak istiyorsanız 8 Mayıs Pazar günü The Ritz-Carlton, İstanbul’un panoramik boğaz manzaralı restoranı Atelier Real Food’da Rotisserie makinesinde yavaşça pişen et çeşitleri, Sushi köşesi, en taze mezeler ile dolu açık büfe, soğuk şarküteri bölümü ve hayır diyemeyeceğiniz tatlılar sizleri bekliyor. Fransız Şef Andre ve ekibinin hazırlayacağı Brunch menüsü, doğal lezzetlerle dolu bir gün geçirmenizi sağlarken şeflerin çocuklarla birlikte hazırlayacağı sürprizler  annelerin gönlünü fethedecek 70’ten fazla ürün hem göze hem de damaklara hitap ederken, minik misafirler şeflerin yardımıyla annelerine kekler hazırlayıp hediye edecekler.

Bu gece özel canlı Piyano dinletisi eşliğinde, 11:30-14:30 saatleri arasında servis edilecek Brunch’a katılan minik misafirler elleriyle yaptıkları kekleri annelerine ikram ederken, anneler de mandalina ağaçlarıyla dolu Atelier terasın koltuklarında şehir ve Boğaz manzarasına karşı günün keyfini çıkaracaklar.

Anneler Günü Brunch’ında  limitsiz yerli içecekler sunulurken, köpüklü şarap ikramının yanı sıra annelere özel %25 indirimde uygulanacak.

Dünya Mutfağı Atelier Real Food'da!

Son yıllarda İstanbul’da hızla gelişen yiyecek ve içecek sektöründe, yeni isimler ve dünyaca ünlü markaların da girmesiyle tatlı bir rekabet oluştu. The Ritz-Carlton, İstanbul’un içinde açıldığı günden beri hizmet veren ana restaurantı da eski ismine veda ederek, yenilenme çalışmalarını bitirdi ve yeni kimliğiyle “Atelier Real Food” olarak hizmete açıldı. Lübnan, Mısır, Portekiz, gibi ülkelerin lezzetlerini Türk mutfağının özgün yemekleriyle harmanlayıp menüye katan Atelier Real Food, Fransa’dan özel olarak getirtilen el yapımı Rotisserie makinası sayesinde İstanbullu lezzetseverleri şaşırtıyor. Etlerin her yerinin aynı oranda pişirilmesi ve kurumadan içinin sulu kalmasını sağlayan marifetli makina, aynı zamanda şeflerin atölyesi olan açık mutfak ortamında misafirler tarafından izlenebiliyor. Siz de bu leziz deneyimi sevdikleriniz ile birlikte yaşamak istiyorsanız. Atelier Real Food'a uğrayın.


Anneler Günü Özel Brunch Kişi başı: 165 TL

0-5 yaş arası bedelsiz, 6 yaş üzeri 12 yaş’a kadar %50 indirimlidir. 

Restaurant Bilgi ve Rezervasyon: 0212 334 41 88 numarayı arayabilirsiniz. 


Ulaşım

Adres: Süzer Plaza, Askerocağı Caddesi, No:6, Elmadağ-Şişli/ İstanbul

Telefon: +90 (212) 334 44 44

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X