Athena gurubu ile ska yapmaya hazır olun!

Punk ve ska akımının en başarılı müzik grubu Athena, uzun bir aradan sonra yeni konserlerle sevenleriyle buluşuyor. Birçok başarılı şarkıya imza atan Athena, 16 Mayıs'da Şehir Festival'inde sizlerle olacak.

16.5.2016

Gökhan ve Hakan Özoğuz'un kurduğu punk grubu Athena, uzun yıllardır çizgisini kuruyarak başarılı şarkılara imza atmıştır. İlk albümlerini 1993 yılında "One Last Breath"ı çıkarmalarının ardından 1998 yılında "Holigan" albümleri ile Türkiye'ye yeni bir müzik akımını tanıştırdı. Kimsenin çıkarmaya yanaşmadığı albüme NR1 şirketi şans verdi ve "Holigan" albümü ülke çapında büyük yankı uyandırmayı başardı. Athena’nın şarkıları Holigan, Senden Benden Bizden ve Skalonga en sevilen parçaları oldu. Hatta Holigan adlı şarkıları sporla da özdeşleşerek  12 Dev Adam projesinde, Milli Takım için yeniden düzenlendi. Bu başarıları Eurovision Şarkı Yarışması ile devam eden müzik grubu 49. Eurovision Şarkı Yarışmasında "For Real" şarkısıyla yarışmaya katıldı. 195 puanla 4. olan Athena'nın bu parçası tüm herkes  tarafından büyük takdir topladı.

Yabancı şarkılara yaptıkları Türk coverlarla bilinen ve müzik kariyerlerine toplam 13 albüm sığdıran başarılı grup, uzun bir aranın ardında yeniden sevenleiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Şehir Festivali kapsamında gerçekleşecek konser, Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde gerçekleşecektir.


MAY

16

2016

Athena

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X