Atiye'de neler oluyor?

30 Nisan Cumartesi günü Atiye Sokak oldukça hareketli... Neden mi? Çünkü Chimp & Zee'de yemeli-içmeli festival var.

14.4.2011

#AtiyedeNelerOluyor merak ediyor musunuz? 

Bu hafta sonu Atiya Sokak oldukça hareketli olacak.  30 Nisan Cumartesi günü öğleden sonra 14:00'den 21:00'e kadar kimseye söz vermeyin. Çünkü Chimp & Zee'de yemeli-içmeli festival sizi bekliyor. Tam 8 saat boyunca enfes hamburgerler, tadına doyamayacağınız pub atıştırmalıkları ve çok daha fazlası Atiye Sokak, Chimp & Zee'de sizleri bekliyor.

Tabi etkinlikte sadece yemek yok!!! Gün boyu DJ kabininde sevdiğiniz müzikler yemeklerinize eşlik edecek. Akşam saatlerinde de Hakan Caneroğlu Band ile canlı müziğin de keyfine doyasıya varacaksınız. 

Festival havasında gececek unutulmaz bugünün tarihini ajandanıza not almayı unutmayın.  

Nişantaşı'nın gastrosu Chimp & Zee!

Mekanın hem maskotu hem de isim sahipleri Chimp ve Zee, Atiye sokağa hareket getiriyor. Biri aşcı, biri barmen olan bu ikili aynı zamanda sevgili... Pub kültürüne aşık, lezzetli ama ucuz atıştırmalık fikrini seven ikili dünyada sayıca çok olan bar konseptini Nişantaşı sokaklarına taşıyor. Geniş bir bahçesi, alt katında pub havasında kapalı oturma alanları, üst katında ise daha sakin ve akşam yemekleri için uygun bir oturma alanı bulunuyor. Menü ise fiyakalı!!! 

Gastro pub mekanı olmasına bakmayın. Zee'nin mutfağı oldukça zengin, hamburger çeşitleri, aperatif atıştırmalıklar, salatalar, ara sıcaklar, soğuklar derken robese kadar her şey mevcut. İçecek konusunda da oldukça zengin çeşitliliğe sahip bar alanı bulunuyor.

Ulaşım

Adres: Atiye Sok. No:5/A Nişantaşı/İstanbul

Telefon: +90 (212) 296 87 77

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X