Axwell & Ingrosso İstanbul'da müzikseverle buluşuyor

Elektronik dans müziğinin dünyaca ünlü ikilisi Axell ve Ingrosso, 19 Aralık'ta İstanbul'da unutulmaz bir gece yaşatmak için Life Park'a geliyor.

5.10.2015

İsveç 'li DJ, Remixer ve Prodüktör olan Axwell, aynı zamanda Axtone Records adında bir plak şirketi sahibidir. 2011' yılında DJ Mag Top 100 sıralamasında ilk 12. içine girerek dünya klasmanında başarılı bir Dj olduğunu kanıtlayan müzisyen,  ilk dikkatleri 2004 yılında Ministry of Sound aracılığıyla piyasaya sürdüğü Feel the Vibe isimli parçayla çekti. Sebastian Ingroso ise yine Axwell gibi İşveçli bir Dj'dir. Daha çok melodik üzerinde çalışmayı seven müzisyen, Axwell ve Steve Angello ile birlikte Swedish House Mafia, house müzik grubunu kurar. Çok iyi işler çıkaran grub 2012 yazında yollarını ayırır. 

Bu dağılmanın ardından Axwell ve Sebastian Ingroso, Axwell - Ingrosso birlikteliğini resmi olarak 2014'te ilan eder. İkilinin birlikte ilk performansı 8 Haziran'da New York'ta Governor's Ball Music Festival'de gerçekleşir. 2015'te art arda çıkardıkları "Can't Hold Us Down", "On My Way" ve "Something New" ile ikili progressive house müziğin uzun yıllar zirvesinde kalmaya devam edeceklerini kanıtlamış olurlar. 

Axwell & Ingrosso'nun performansı öncesinde, Türkiye'nin en başarılı isimleri Birol Giray "Bee-Gee", Qubicon, Nurettin Çolak ve önümüzdeki günlerde eklenecek olan yerli-yabancı isimlerle, İstanbul için unutulmaz bir EDM festivaline dönüşecek.

19 Aralık günü müzüğin sesi sonuna kadar açılacak ve kimse zıplamadan duramayacak. 

Etkinlik günü saat 17:00'dan itibaren Hacıosman metro durağından etkinlik alanına ring servisler olacaktır.


ARA

19

2015

Axwell - Inrosso

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X