AzzuR Restaurant'da bu kış Alpler’in ruhuyla ısının

Mövenpick Hotel İstanbul, bu ay hem Alpler'i hem de Napoli'yi misafir ediyor. Napoli’linin usta şeflerini ilk kez bir etkinlikte buluşturan AzzuR Restaurant, benzersiz bir menü ile konuklarını ağırlıyor.

4.1.2016

Mövenpick Hotel Istanbul'un İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano, Akdeniz mutfağının en seçkin örneklerini konukları ile buluşturuyor.

1 Ocak - 31 Mart 2016 tarihleri arasında İsviçre Alpleri’nden gelen geleneksel peynirlerle hazırlanan birbirinden leziz raklet ve fondü çeşitlerini bizlerin beğenisine sunuyor.

AzzuR Restaurant’ta tadabileceğiniz geleneksel peynir fondü, trüf aromalı ve mantarlı peynir fondü ve raklet, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak. Tadına doyamayacağınız fondü çeşitlerine patates, karnıbahar, brokoli ve baget küpleri eşlik ediyor.  

azzur-restaurantMövenpick Hotel İstanbul’un İtalyan Başaşçısı Giovanni Terracciano, gurme dokunuşuyla yeniden yorumlanan dana ve tavuk etli fondü “Bourguignon”, ince doğranmış levrek, somon, karides ve deniz tarağı ile hazırlanan fondü “Chinoise” da soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak diğer lezzetler arasında yer alıyor. 

Sevgilinizle baş başa geçireceğiniz romantik bir yemeği mükemmel bir şekilde sonlandırmak için ise taze meyveler ve Mövenpick vanilyalı dondurma ile sunulan çikolatalı fondüyü deneyebilirsiniz.

Alpler’in ruhuyla ısınıp, İsviçre’nin en sıcak kış lezzetlerini keşfetmek için 0212 319 29 29’dan AzzuR Restaurant’a rezervasyon yaptırabilirsiniz. 


Ulaşım

Adres: Büyükdere Caddesi, 4.Levent, Kağıthane, Beşiktaş/İstanbul

Telefon: +90 (212) 319 29 29

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X