Bağdat Caddesi Mekânları İstanbul'un En İyileri

Anadolu yakasının en popüler merkezlerinden biri olan Bağdat Caddesi, dünyaca ünlü pek çok markanın prestij mağazaları, kafeleri, restoranları, sağlık ve güzellik merkezleriyle Avrupa'nın pek çok ülkesindeki ünlü caddelerle boy ölçüşüyor.

16.1.2017

Bağdat Caddesi’ni İstanbul’da modanın kalbinin attığı yer olarak da tanımlayabiliriz. Kızıltoprak’tan başlayan, bu ışıltılı cadde özellikle gençler tarafından her zaman ilgi görmüştür. Cadde üzerinde ünlü giyim markalarının ışıklı vitrinleri de size alışveriş dünyasının kapılarını aralıyor.

Alışveriş merkezlerini, fast food dükkânlarını, ünlü restoran zincirlerinin şubelerini, sağlık, güzellik ve estetik merkezlerini, kafelerini, lüks otomobil galerilerini, ünlü spor markalarının şubelerini ve ev dekorasyon markalarının mağazalarını bulabileceğiniz bu cadde, eğlence hayatıyla da tüm İstanbulluları kucaklıyor.

 Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi için “Anadolu yakasının moda trendlerini belirliyor” dersek hiç de yanlış olmaz. Bağdat Caddesi üzerinde bulunan çok katlı mağazalar, sağladıkları indirim ve taksitlendirme avantajlarıyla her bütçeye göre alışveriş imkânı sunuyor. İlkbahar ve sonbahar indirim dönemlerinde sadece Anadolu yakasının değil, İstanbul'un her yerinden gelen insanların uğrak yeri olan Bağdat Caddesi, aynı zamanda bir buluşma mekânı olarak da bilinir.

Bağdat Caddesi gelir seviyesi yüksek İstanbulluların yaşadığı bölgelerden biri olduğu için, cadde üzerinde, çok sayıda lüks otomobile de rastlayabilirsiniz.

Her ne kadar son zamanlarda Bağdat caddesinde bir değişimin yaşandığı hissedilse de cadde her zaman popülerliğini, alışveriş ve buluşma merkezi olma özelliğini koruyacaktır.

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X