Başarılı Dj Snake İstanbul'a geliyor

Fransız deha DJ Snake, elektronik müzikseverler için İstanbul'a geliyor. Başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Snake 21 Ağustos'ta Maslak Arena'da sizlerle olacak.

16.8.2015

Trap, hip-hop, electro, house, pop tarzlarını bir arada kullanarak yaptığı başarılı parçalarıyla adından söz ettiren Dj Snake, tüm bu tarzların en önemli isimleriyle işbirlikleri yaptı. En büyük suç ortağı Diplo'nun yanında, Alunageorge, Lil Jon, Kanye West, Major Lazer, Duck Sauce, Dillon Francis, Stromae, MØ, Zedd gibi müzisyenlerle yaptığı işbirliklerinin her biri kendi tarzının başyaptları ve festivallerin marşı haline geldi. Coachella festivalinde Shazam'lanan her 10 parçadan 2'sinde DJ Snake imzası vardı. Lady Gaga'nın "Born This Way" albümünün prodüktörlüğününi yapan performans ustası bu albümle Grammy adayı oldu. 

Müzik dünyasında tarzlar ve kültürler arasındaki duvarları paramparça edip hepsinin zirve noktasını birleştirdiği yepyeni bir platform yaratan Fransız deha DJ Snake, Boom Carnaval kapsamında 21 Ağustos gecesi ilk kez Türkiye'de Maslak Arena'da!

Dj Snake öncesi sahne Murat Uncuoğlu, Furkan Kurt, Kerem Tekinalp, Discolog ve Cielo'un olacak.


AGU

21

2015

Dj Snake

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X