BirGün'lük Festival ile müzik, eğlence bir arada

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen BirGün'lük Festival'de Nazan Öncel, Mor ve Ötesi, Mehmet Erdem gibi pek çok sanatçı bir araya geliyor.

28.8.2016

ETKİNLİK İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. 

#biraradayiz diyen BirGün müziğin önemli isimlerini sahnesinde ağırlıyor.

BirGün'lük Festival bu yıl üçümcüsü ile yine müzikseverleri eğlendiriyor. BirGün Gazetesi'nin her sene yaptığı festival bu yılda önemli sanatçıları ağırlıyor. Ana sahnede  Nazan Öncel, Mor ve Ötesi, Mehmet Erdem, Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Niyazi Koyuncu ve Komik Günler sahne alırken bu sene usta isimleri de diğer sahnesinde yer verecek. Moğollar, Metin Kemal Kahraman, Fuat Saka, Kurtalan Ekspres, Flört, Kesmeşeker, Eypio ve Heyula sahne alacak. 

Özgürlük ve barış şarkılarının doğa ile buluşacağı festivalde, farklı renkler, farklı kültürler bir orman gibi kardeşçesine bir araya geliyor. Kendi tarzlarında ülkenin en önemli sanatçılarının bir araya geldiği festival, dayanışma zenginliğimizi en geniş şekilde kapsamayı hedefliyor.

Oyunların, yarışmaların, BirGün yazarları başta olmak üzere pek çok sanatçı ve aydın ile tanışma - söyleşi imkanlarının olacağı, dayanışma ruhunun, eğlencenin, doğayla buluşmanın, bir arada olmanın keyfinin yaşanacağı BirGün'lük Festival’i kaçırmayın.


EYL

03

2016

BirGün'lük Festival

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X