Blush Atiye Nişantaşı'nın gözde mekanı

Yılların deneyimli ismi Aydın Samanlı Nişantaşı’nda eski adresinde, yeni mekanı Blush Atiye ile yeni sezona hızlı bir giriş yaptı.

6.11.2014

Atiye sokak yeni mekanına kavuştu. Blush Atiye!

Adından da anlaşıldığı üzere  Nişantaşı Atiye Sokak’ta hizmet veren Blush Atiye, farklı zevklere hitap eden alternatifli menüsüyle misafirlerini ağırlıyor. Ağırlıklı olarak Akdeniz Mutfağı'nın lezzetli örneklerini bulabileceğiniz menüde burgerler ve sandviçler de geniş yer buluyor.

Blush Atiye

Menüden seçeceğiniz lezzetli şarabınızın yanına eşlik edecek roaz beef, peperoni, suda mozerella, üzüm, kuru incir ve kayısıdan oluşan Şarap Tabağı; biranıza eşlik edecek sigara böreği, soğan halkası, mozerella sticks ve elma dilim patatesten oluşan bira tabağı başlangıç menüsünde en dikkat çekenlerden.Başlangıç seçeneklerinden hemen sonra alabileceğiniz avakado & somon, biberiyeli ancuez, ricotta Ccrostini veya abudaraho gibi lezzetli ve renkli atıştırmalıklar da güzel bir akşam yemeği için ideal lezzetlerden.

Blush Atiye

Gündüz Bistro, akşam Bar'a dönüşen keyifli mekan Blush Atiye'de her gün DJ performansları var!

Gündüz saatlerinde bistro olarak servis veren Blush Atiye, akşam saatlerinde ise sıcak bir restoran ve bara dönüşüyor. İş çıkışlarında uğramadan geçemeyeceğiniz, bahçesinde yer alan büyük ve renkli barıyla kaliteli ve şık bir atmosfer yaratan mekan, haftanın her günü DJ performansıyla renkleniyor.

Blush Atiye

Ulaşım

Adres: Teşvikiye Cad./atiye Sk No:7 D:2, Nişantaşı/İstanbul

Telefon: +90 (212) 343 24 35

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X