B&O Play H6, kulak üstü kulaklıkları çok seveceksiniz

Ses performansını kaliteli dizaynla buluşturan Danimarkalı teknoloji devi Bang&Olufsen B&O PLAY H6 kulak üstü kulaklıklar, üç yeni çeşidiyle müzik ve stil tutkunlarının beğenisine sunuldu.

3.8.2014

Bang & Olufsen B&O PLAY H6 kulaklıklar, grafit kırmızısı, kestane rengi ve koyu mavi olmak üzere müzik tutkunlarına ve stil meraklılarına özel olarak tasarlanmış üç yeni çeşidiyle estetiği yüksek kaliteyle buluşturuyor.

Üç yeni çeşidiyle müzik ve stil tutkunlarının beğenisine sunulan B&O PLAY H6’nın 3 yeni rengi ile karşımızda!

Üstün ses kalitesiyle hayranlık bırakan B&O PLAY H6, yeni serisiyle özellikle gençler ve çarpıcı tasarım meraklılarının ilgisini çekecek bir dizaynda tasarlanmış. müzik dinleme ve telefon görüşmelerinde kullanılan ürünler olmanın yanı sıra aynı zamanda birer moda aksesuarı olarak kullanılan kulaklıklar akseuar modasında stil görünmenin önemli bir parçası oldular. 

Seste herhangi bir kesilme ya da yoğun bas olmaksızın canlı müzik performansına eşdeğer ses kalitesine sahip B&O PLAY H6, günlük kullanımda aşınmaya ya da kopmaya karşı en iyi deri malzemeyle kaplanmıştır. Müzik paylaşımınızı sağlayan mekanizma ve tercihinize uygun olarak kulaklık kablosunu soldan sağa değiştirme imkanı sunan B&O PLAY H6, ayrıca cihazınızı direkt kablodan denetlemenizi sağlayan inline kumanda ve mikrofona da sahiptir. Seyahatlerinize rahatlıkla eşlik edebilecek bu kulaklık, yaklaşık 230 gram ağırlığındadır ve uzun sureli kullanımlarda bile başınızdaki ağırlığını hissetmezsiniz. B&O PLAY H6, endüstri tasarımcısı Jakob Wagner tarafından tasarlanmıştır ve iddialı Dane niteliğinden ve işlevinden ödün vermeksizin bu kulaklığa çarpıcı, dinamik ve canlı tasarımlar eklemiştir.

 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X