Boğaz manzarasına karşı Therapia Spa'sı İle yenilenin

Therapia Spa tatil dönüşü yenilenmek ve şehir yaşamına tekrar ayak uydurmak isteyen misafirleri için Eylül ayına özel Therapia Touch Masajı, Oxygen Energizing Yüz Bakımı ve Bali Lulur Peelingi’ni hazırladı!

23.2.2016

The Grand Tarabya Hotel'in Boğaz manzarasına karşı Therapia Spa'sı ile yenilenin!

Boğaz’ın doyulmaz manzarasına nazır. 4500 m²'lik kullanım alanıyla, İstanbul’un Boğaz manzaralı en büyük SPA’sında kendinizi şımarmaya ne dersiniz? Therapia SPA'da gün boyu şımartılıralarak rahatlatıcı bir gün geçirin.

The Grand Tarabya’nın SPA’sı “Therapia”da huzur ve dinginlik dolu SPA deneyimini en keyifli haliyle yaşayabilirsiniz. Sizlere özel SPA paketi kapsamında; 30 dakika Geleneksel Türk Hamamı, 50 dakika Therapia Caviar Masajı, 75 dakika HSR Lifting Bakımı, 75 dakika Collagen Biomatrix Bakım’ın yanı sıra aromatherapy buhar banyoları, fin saunaları, ıce gretto, açık- kapalı yüzme havuzları ve fitness alanlarını da kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra The Grand Tarabya Hotel'in muhteşem havuzunu deneyerek keyifinize iki kat keyif katabilirsiniz.

Kendinizi bir kral ya da kraliçe gibi hissedeceğiniz bu rüyayı sunan ise tamamen yenilenen yüzüyle kısa sürede uluslararası iki ödüle layık görülen The Grand Tarabya Hotel. Boğaz’ın en eşsiz manzaralarından birine hakim The Grand Tarabya’nın 5 yıldızlı kapısından içeri adım attığınız anda, SPA’sı Therapia’da bambaşka bir dünya sizi bekliyor olacak.


Ulaşım

Adres: Tarabya, Haydar Aliyev Cd. No:154, 34457 Tarabya, Sarıyer/Sarıyer/İstanbul

Telefon: +90 (212) 363 33 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X