Boğaz’ın incisi The Grand Tarabya’nın havuz keyfi

Yaz tatili için geri sayım başladı. Ancak siz de tatili sayılı günlerle sınırlamak istemiyorsanız Tarabya’nın incisi, The Grand Tarabya'nın Boğaz manzaralı havuzu, tüm yılı tatilde gibi geçirme fırsatı sunuyor.

30.5.2015

Mirasının öneminin yanı sıra modern beklentilerin de bilinciyle baştan aşağı büyük bir heyecanla yenilenen; Boğaz’ın en özel yerinde, Tarabya Koyu’nda muhteşem bir konuma sahip olan The Grand Tarabya, İstanbul’un sıcaklarından kaçmak için muhteşem bir alternatif sunuyor.

The Grand Tarabya’nın Boğaz’ın hemen yanı başındaki konumuyla, cennetten bir köşe sunan muhteşem Boğaz manzaralı SPA’sı “Therapia” İstanbul'da yaşamanın tadını çıkarmak isteyenleri, yıl boyunca Boğaz’ın lacivert sularının yanı başındaki muhteşem açık havuzunda ağırlıyor. 10.00 - 19.00 saatleri arasında hizmet veren havuzda misafirleri ayrıca birbirinden özel hizmetler bekliyor. Sıcaktan bunalanlar, 11.00 - 17.00 saatleri arasında ev yapımı buzlu çay ve aromatik detox su ikramlarıyla serinleyebiliyor. 

Havuz misafirleri, Aromatherapy Buhar Banyoları, Fin Saunalar, Ice Gretto, Geleneksel Türk Hamamları ve Fitness alanlarını da kullanabiliyor. Therapia’nın altı aylık ya da bir yıllık açık havuz girişi alternatiflerinden dilediğinizi seçerek; havuzun ve İstanbul’un en büyük SPA’sının her gün tadını çıkarabilirsiniz. Therapia SPA üyeliği ile tüm bakımlarda %20, bakım ürünlerinde %10 indirim ve kuru temizleme hizmetinde de %15 indirimden faydalanabilirsiniz.

Therapia SPA üyesi olan misafirlerine, The Grand Tarabya’nın tüm restoran ve barlarında %10 indirimayrıcalığı sunan otelin Therapia SPA'sına 6 aylık havuz giriş ücreti 1.750 Euro, bir yıllık üyelik ise 3.000 Euro’dur.

Ulaşım

Adres: Tarabya, Haydar Aliyev Cd. No:154, 34457 Tarabya, Sarıyer/Sarıyer/İstanbul

Telefon: +90 (212) 363 33 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X