Broadway'in efsane ismi Hugh Jackman İstanbul'a geliyor!

Hugh Jackman İstanbullu hayranları için tekrar İstanbul'da! Zorlu PSM'de gerçekleşen "An Evening with Hugh Jackman", performansıyla Hugh Jackman hayranlarına tekrar unutulmaz bir gün yaşatacak.

26.5.2015

Geçtiğimiz ay unutulmaz bir performans sergileyerek bizleri kendisine hayran bırakan fakat üzücü bir sağlık sorunu nedeniyle gösterisini iptal etmek zorunda kalan Hugh Jackman İstanbullu hayranları için tekrar İstanbul'a geliyor. 

Hugh Jackman – "An Evening with Hugh Jackman", her ne kadar kurgulanmış bir gösteri olsa da, aslında bir tür konser ve doğaçlamalar içeren bir sahne performansı...

Tony Ödülü sahibi Hugh Jackman; en çok ''Wolverine'', ''X-Men'', ''Les Misérables (Sefiller)'' ve ''Real Steel'' gibi filmleriyle tanınan dünyaca ünlü bir aktör. Ancak, bu tek kişilik gösteride Avustralyalı sanatçı; şarkıcılık ve danstaki yeteneklerini bire bir gözler önüne seriyor. Gösteride 27 kişilik bir orkestra ve dansçılar Jackman'a eşlik ediyor. "Singin' in the Rain ve Guys and Dolls" gibi klasik olmuş müzikallerden yorumların yanı sıra sanatçının vatandaşı olduğu Avustralya'nın yerli Aborjin kültürü ile "The Boy from Oz (Oz'lu Çocuk)" adlı ve kendisine Tony Ödülü kazandıran filmde canlandırdığı Peter Allen'ın bestelerine de yer veriliyor.

Sanatçı gösteriyi genelde doğaçlama bir şekilde sürdürüyor ve etkileyici iletişimi ile gösteriyi canlı ve eğlenceli tutuyor. Kariyerine Avustralya tiyatrolarında başlayan dünyaca ünlü film yıldızı Hugh Jackman; 2004 yılında Tony Ödülleri'ni ilk sunuşunda, Broadway'deki ilk rolü olan "The Boy from Oz" ile de bir ödül aldı. 2009'da son James Bond Daniel Craig ile birlikte sahne aldığı ve 'hit' olan "A Steady Rain (Sıkı bir Yağmur)" ile Broadway'e tekrar döndü ve bunu 2011'de solo konser performansı "Hugh Jackman - Back on Broadway" takip etti. 2012 yılında ise "Les Misérables" (Sefiller) müzikal sinema filminde Jean Valjean karakterini canlandırdı.

Hugh Jackman, 30-31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde "An Evening with Hugh Jackman", gösterisini sergileyecek. 


MAY

30

2015

"An Evening with Hugh Jackman"

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X