Bronx Pi Sahne'de Akustik Seri

Bronx Pi sahnesinde Doğan Duru Akustik Seri Konserleri ile sevdiğimiz sanatçılarla bir araya geliyor. Bu ayın konuğu Ferman!

17.1.2016

Redd grubunun solisti Doğan Duru, sevilen sanatçılarla akustik sahnede buluşuyor. 

Benzerlikler kadar farklılıkların da değerli olduğu bir dönemde, sahnede yeni ve özel bir tecrübeyi paylaşmak, başka duygulara, başka ses ve nefeslere ulaşmak için Doğan Duru, özel bir proje ile sevenleri ile bir araya geliyor. "Akustik Seri Konserleri" birbirinden önemli isimleri her ay Bronx Pi sahnesinde ağırlıyor. 

Doğan Duru bu proje için; "Müzik kendi içinde suslar barındırsa da müziğin susturulamayacağın" cümlesini kuruyor ve herkesi müziğimiz susmasın diye Akustik Seri Konserleri'ne davet ediyor. Çok güzel isimlerin, çok güzel insanların katılımıyla, Bronx Sahne'de gerçekleşecek olan Akustik Seri Konserleri'nde, sahneyi bu defa Ferman Akgül ile paylaşıyor. Doğan Duru ve müzisyen dostlarının, sahnede, içlerinde çalan şarkıları seslendirecekleri, zaman zaman diledikleri gibi sohbet edecekleri bir performans projesi olan "Akustik Seri Konserleri", aynı zamanda bir blog sayfası üzerinden de takip edilebiliyor.Farklı seslerin, fikirlerin ve düşlerin içinden, benzersiz bir duygu keşfetmeye hazırsanız, siz de bu blog sayfasında yorumlarınızı paylaşabilir, provalara ve konserlere dair videoları, yazı ve fotoğrafları takip edebilirsiniz.

Akustik Seri Konserleri'nin bu ay, özel konuğu Cem Adrian!

Farklı ses rengi ve 4.5 oktavlık ses aralığı ile dikkatleri üzerine çeken Cem Adrian alternatif rock, caz, blues, a capelle, new wave ve elektronika müzik türlerinde söylediği Sarı Gelin, Odam Kireçtir Benim, Yanlızlık, Beni Hatırla, Gel Gör Beni gibi şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini kazandı. Her performansı ile bizleri büyüleyen Cem Adrian, Doğan Duru Akustik Seri Konserleri ile 3 Şubat’ta Bronx sahnesinde olacak.


ŞUB

03

2016

Akustik Konser Serisi

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X