Döner Stop Mecidiyeköy'de açıldı!

Kavacık'dan sonra ikinci şubesi ile Döner Stop Mecidiyeköy'de! Dönerseverler aradığınız lezzet bu durakta...

26.6.2014

Bu döneri yersin ve döner yine gelirsin!

Son zamanlarda popülerliği artan geleneksel lezzet döner. Yeni konseptlerle hızlı yemek zincirine dahil oluyor. Benim de yeni keşfettiğim lezzet durağı Döner Stop, Anadolu yakasından sonra ikinci şubesi ile şimdi de Avrupa yakasın da lezzetseverlerle buluşuyor.

doner-stop

Döner lezzetine yeni bakış: Fast Food Döner!

Geleneksel döner ekmekten farklı ve yaratıcı sunumları ile hamburgeri andıran menülerine “dönerburger” kelimesini kullanmak yanlış olmaz. 4 farklı sos eşliğinde hazırlanan döner stop burgerlerı Cheese Klasik, Cafe de Paris, Cheddar Manarlı ve Jalapeno Biberlli sandviç ve dürümlerden oluşuyor. Özel soslarla hazırlanan dönerburgerlar karnınızı doyurmanızın yanı sıra sizlere alışılmışın dışında bir lezzet sunuyor.

Sandviç ve dürümlerininin yanına ekstra aperatif eklemek isterseniz ise tavsiyem Cheddar’lı ve Chilli soslu patates kızartması. Küçük atıştırmalık yerine de geçebilecek bu patates kızartmaları açlık oranınız az olduğunda tercih edebileceğiniz bir lezzet.

donerstop-patates

Döner Stop’da sizler için tattığım Cheddar Mantar ve Cafe de Paris burgerları; Türk lezzetlerinin uluslararası lezzetlerle birleşmiş hali. Benim için harika peynir cheddar'ın yakışmadığı hiç bir lezzet yok. Döner Stop menülerinde de bolca yer verilen cheddar peyniri dönerlere farklı bir lezzet katıyor. Cafe de Paris'in içinde yeşillik, bol döner - cheddar peyniri ve kendilerine özgü özel sosu (hardal ve körü sos) yer alıyor. Cheddar Mantarlı içinde ise bol mantar, döner, yeşillik, cheddar mantar ve özel sos yer alıyor.mecdıyekoy-donerstop

Bu farklı lezzeti denemek isteyenler için mekan Mecdiyeköy, Büyükdere caddesi üzerinde yer alıyor. Şişli metro çıkışına oldukça yakın. 

Ulaşım

Adres: 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 30, Şişli, İstanbul

Telefon: +90 (212) 275 34 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X