Bu yaz havuz keyfiniz The Marmara Taksim'den!

Yazın sıcak günlerinde muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde serinlemek isteyenler, İstanbul’un en güzel kaçış noktalarından olan The Marmara Taksim’in açık havuzuna davetli…

7.5.2015

İstanbul’un merkezinde, The Marmara Taksim’in terasında yer alan açık havuz, sıcak yaz günlerinde serinlemek, güneşlenmek ve iyi vakit geçirmek isteyen misafirlerini 15 Mayıs tarihinden itibaren ağırlamaya başlayacak.

 

The Marmara Taksim’in 25 metreye 6 metre boyutundaki açık havuzunda derinlik ölçüleri kademeli olarak değişiyor, ayrıca 40 cm derinlikte bir de çocuk havuzu bulunuyor. The Marmara Taksim’in açık havuzunun yanı sıra The Marmara Taksim Gym salonlarında gününüze hareket katabilir, SPA bölümünde zihninizi ve vücudunuzu dinlendirerek kendinizi ödüllendirebilir, eğlenmek ve kaslarınızı güçlendirmek için dans stüdyolarında Latin ezgileri eşliğinde dans dersleri alabilir ve The Marmara Taksim’in ödüllü şeflerinin hazırlayacağı sağlıklı ve lezzetli ikramlarıyla gününüzü enerji dolu geçirebilirsiniz. The Marmara Taksim’in havuzu cazip fiyatları ile de dikkat çekiyor. Havuza giriş ücreti hafta içi tercih edenler için 150 TL, hafta sonu tercih edenlere 200 TL. Eğer aylık üye olmak isterseniz de aylık üyeliği 550 TL olarak belirlenmiş.


Ulaşım

Adres: Taksim Meydanı 34437 Beyoğlu/istanbul,

Telefon: +90 (212) 334 83 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X