Bulutsuzluk Özlemi'nden müzik ziyafeti

Bulutsuzluk Özlemi ile 5 Ocak'da Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde rock gecesine hazır olun.

18.1.2016

Rock müziğinin efsane isimleri; Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Ekin Cengizkan kısaca Bulutsuzluk Özlemi bu hafta Beyoğlu Hayal Sahnesi'nde Türkçe sözlü rock yapacak. Bugüne kadar kaydettiği albümler ve Türkiye'nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edinen, müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritmlerine Anadolu'nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören, şarkı sözlerinde özellikle sosyolojik, psikolojik, ekonomik ve politik konuları işleyen Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye'de uzun süre tartışılan "Türkçe sözlü rock yapılır mı?" sorusuna yaptıkları müzikle cevap veriyor.

bulutsuzluk özlemiBugüne kadar kaydettiği albümler ve Türkiye'nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edinen, müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritmlerine Anadolu'nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören, şarkı sözlerinde özellikle sosyolojik, psikolojik, ekonomik ve politik konuları işleyen Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye'de uzun süre tartışılan "Türkçe sözlü rock yapılır mı?" sorusuna yaptıkları müzikle cevap veriyor. Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Ekin Cengizkan'dan oluşan grup üyeleri, müzik serüvenlerinin 28. yılında yollarına devam ediyor.

Hayal Kahvesi Beyoğlu sahnesinde Bulutsuzluk Özlemi konseri sonrası Rock müzikten Funk ve Soul’a,90’lardan günümüze birbirinden oldukça farklı tarzları bir araya getirerek parçalar yapan Bronze grubu sahne alacak. 


OCA

05

2017

Bulutsuzluk Özlemi

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 34.50 TL,
 

Ulaşım

OCA

19

2016

Bulutsuzluk Özlemi Konserleri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X