Burcu Güneş’ten garajistanbul'a özel akustik performans

Burcu Güneş yeni single parçaları ve akustik yorumu ile garajistanbul sahnesinde...

21.11.2014

Güzel sesli sanatçı kendi güzeliğini Türkiye'nin eşsiz güzellikte ki şehirlerinden İzmir'e borçlu. 12 yaşında ilk bestesini yapan daha sonrası babası ile grup kurarak büyük otellerde ve tatil köylerinde caz ve pop müzik şarkıları söyleyen Burcu Güneş gerçek müzik kariyerine ünlü klasik piyanistimiz Burçin Büke'ye kendi bestelerini dinletmesi ile başlar. Birlikte stüdyoya girerek her ikisine ait şarkılar oluşturup, kayıtlarını hazırlayıp İstanbul'a, Raks Müzik plak şirketine göndererek işlkalbüm tekliflini alır. 

Oflaya oflaya, biz aşkı meleklerden çaldık, ay şahit, yansın geceler gibi şarkıları ile dilimize dolanan Burcu Güneş, müzik yaşamına 6 albüm, 4 single sığdırdı. Özel bir ses rengine sahip olan başarılı sanatçı yeni single çalışması ile tekrar karşımızda.

Yorumculuğu, özel sesi ve düzgün çizgisiyle yıllardır kendine geniş ve sadık bir hayran kitlesi yaratan Türk pop müziğinin başarılı ismi Burcu Güneş, son albümü "Gül Kokusu"nda yer alan şarkılarının yanı sıra kendisiyle bütünleşen eski parçalarının akustik yorumlarına  yer vereceği  özel bir performansla 21 Kasım’da garajistanbul sahnesinde!


Burcu Güneş Konser bilet fiyatları

VIP: 100 TL

Normal: 45 TL

Öğrenci: 38.50 TL

Kapı açılışı 21:00'da Burcu Güneş'in sahnesi 23:00'de başalayacak olan konserin biletlerini Biletix, FunClub ve garajistanbul gişesi temin edebilirsiniz.

 

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X