Büyük Ev Ablukada ile yeni nesil müzik!

Yeni nesil müzik anlayışının öncü isimleri Büyük Ev Ablukada 16 Nisan'da Volkswagen Arena'da Fırtınayt konsepti ile sizlerle olacak.

11.4.2016

Büyük Ev Ablukada'nın yeni konser şekli son model şarkılar eşliğinde sürpriz parti tarzında... 

İlginç isimleri ile hayatımıza giren alternatif müzik grubları son dönemlerde giderek kendilerini göstermeye başladı. İyi müzik anlayışları, şarkılarla verdikleri mesajlarla kitleleri peşinden koşturan gruplardan Büyük Ev Ablukada konser serilerine kaldıkları yerden devam ediyor.  

Yok Öyle Kararlı Şeyler, Son Feci Bisiklet, Yüzyüzeyken Konuşuruz gibi müzik grupları ile adları bir anılan Büyük Ev Ablukada alternatif rock müziğin en iyilerinden 2008 yılında İstanbul'da kurulan müzik grubu, Afordisman Salihins ve Canavar Banavar ile başlayan grup daha sonra 'Full Faça' olarak nitelendirilen elektrikli haline gelmiştir. Büyük Ev Ablukada kendi şarkıları ve verdikleri konserlerle, internette paylaştıkları konser kayıtları ile kısa sürede tanınır hale gelmiştir. İlk olarak "Ay Şuram Ağrıyo" adlı bir konser kaydı ve Olmadı Kaçarız adında bir albüm paylaşan grubun üyeleri konserlerde kendi isimleri yerine takma isimler kullanmaktadır.


OCA

05

2016

Büyük Ev Ablukada

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X