Chimp & Zee ile Atiye Sokak çok renkli

Biri aşcı, biri barmen olan Chimp & Zee sizi Atiye Sokağa farklı lezzetler denemeye davet ediyor.

17.8.2016

Mekanın hem maskotu hem de isim sahipleri Chimp ve Zee, Atiye sokağa hareket getiriyor. Biri aşcı, biri barmen olan bu ikili aynı zamanda sevgili... Pub kültürüne aşık, lezzetli ama ucuz atıştırmalık fikrini seven ikili dünyada sayıca çok olan bar konseptini Nişantaşı sokaklarına taşıyor. Geniş bir bahçesi, alt katında pub havasında kapalı oturma alanları, üst katında ise daha sakin ve akşam yemekleri için uygun bir oturma alanı bulunuyor. Menü ise fiyakalı!!!

Nişantaşı'nın gastrosu Chimp & Zee!

Gastro pub mekanı olmasına bakmayın. Zee'nin mutfağı oldukça zengin, hamburger çeşitleri, aperatif atıştırmalıklar, salatalar, ara sıcaklar, soğuklar derken robese kadar her şey mevcut. İçecek konusunda da oldukça zengin çeşitliliğe sahip bar alanı bulunuyor. Musluklardan biralar akarken barmenler kahvelerin içine değişik şeyler yapıyor. Eveet evet çok değişik!!!

Son zamanlarda artan kahve içme kültürü mekanları da yenilikci adımlar atmaya itiyor. Chimp işini biliyor ve Federal'in enfes kahve çekirdeklerini hünerli dokunuşlarıyla lezzetli kahve kokteyllerine dönüştürüyor. Yeni kahve menülerinde alkollü ya da alkolsüz her çeşit kahve favoriniz olmaya aday. Portakal kapuğu, meksika biber, tarçın, yıldız anason, rezene gibi farklı aromalarla harmanlanan kahve çekirdekleri bir de viski, baileys gibi alkollerle buluşunca ortaya ilgin aromalar çıkıyor.

Canlı müzik Chimp & Zee'de!

Tabii ki Chimp & Zee'de sadece yemek yok!!! Chimp ve Zee'de sizin gibi eğlenmeyi seviyor. Bu yüzden de gün boyu DJ kabininde sevdiğiniz müzikler yemeklerinize eşlik ediyor.  Her Cuma akaşamı Hakan Caneroğlu Band ile canlı müziğin de keyfine doyacaksınız.


Ulaşım

Adres: Atiye Sok. No:5/A Nişantaşı/İstanbul

Telefon: +90 (212) 296 87 77

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X