Chinawoman İstanbul'da hayranlarıyla bulusuyor

Duygu yüklü parçaların sanatçısı Chinawoman, Babylon Bomonti sahnesinde bu hafta sizle olacak.

14.12.2016
 

Chinawoman adıyla tanıdığımız Michelle Gurevich, Babylon Bomonti sahnesinde sizle olacak. 

Toronto doğumlu, Rus asıllı söz yazarı ve şarkıcı Michelle Gurevich, Chinawoman ismini ilk olarak şarkılarını bilgisayara kaydederken kullanmıştır. Slowcore ve Art-Pop türü müzik icra etmeyi seven sanatçı, sanat kariyerine ilk olarak sinema sanatçısı olarak başlamış istemiş fakat arkadaşının ısrarıyla müzik hayatına girmiştir. İlk şarkılarını internetten Myspace aracılığıyla paylaşan Michelle, 2007'de ilk albümü Party Girl'ü yayınlamıştır. 2010'da Show Me The Face'i yayınladıktan sonra tanınmaya başlamıştır.

Toronto’da ailesinden kalma geniş Sovyetler ve 70’ler Avrupa müziği arşivinden beslenerek büyüyen Michelle, duygusal olarak bir hayli yoğun şarkı sözleri ve duru vokale sahiptir. Hem samimi hem de ciddi olmayı başaran Chinawoman, baladlarıyla dinleyenlerin üzerinde silinmesi zor bir etki bırakır. 2010 yılında, sonu gelmeyen melankolinin ürünü olan Show Me the Face albümüyle kırık kalplerin dostu olan Chinawoman, son olarak geçtiğimiz Şubat ayında Let’s Part in Style albümünü yayımlamıştır.

Tüm duyguları şarkılarında yansıtan büyülü ses İstanbullu hayranlarının kalp kırıklarını iyleştirmeye Babylon Bomonti sahnesine geliyor.

ARA

06

2016

Chinewoman

Mekan:
Saat:

BİLET FİYATI: 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X