Cihan Mürtezaoğlu Babylon Sahnesinde

Ses rengi ile YouTube'da dinlenme rekorları kıran Cihan Mürtazeoğlu ilk single’ı "Sarı Söz” ile 19 Ocak 2016 akşamı Babylon sahnesinde.

17.1.2017

Birçok sanatçıya aranjman yapmış, beste vermiş olan gitar üstadı Cihan Mürtezaoğlu, Babylon sahnesini büyülü bir ortama dönüştürecek. YouTube'da yayınladığı şarkıları ile dikkatleri üzerine çeken Cihan Mürtezaoğlu, Ceyl'an Ertem, Mabel Matiz, Yasemin Mori gibi pek çok sanatçı ile birlikte söyledi ya da çalıştı. Alternatif müziğe yeni bir soluk getiren Cihan Mürtezaoğlu soft soundu ve kalbi derinden yaralayan besteleri ile kendini müzikseverlere sevdirmeyi

Cihan Mürtezoğlubaşardı. Müzik kariyeri Ceylan Ertem, Yasemin Mori, Pinhani, Kardeş Türküler, Mabel Matiz gibi isimlere hem aranjör, hem gitarist hem de besteci kimliğiyle destek vererek başlayan Cihan Mürtezaoğlu, bu isimler dışında Anima, Gevende, Burcu Tatlıses’in de dahil olduğu pek çok önemli birlikteliğe imza attı.

Bir süre sonra  kendi müziğini yapmak için yolculağa çıkma kararı aldı ve Künt ve Sen Yağmur Dök projelerine imza attı. İlk solo albümü “Bitsin Bu Delilik” yine kendi söz ve bestelerinden oluşuyor. Albümdeki onun dışında dört şarkısı, Zafer Tunç Resuloğlu imzası taşıyor. 

 

Cihan Mürtezaoğlu Babylon Performansında Sizi Neler Bekliyor?

OCA

19

2017

Cihan Mürtezaoğlu

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 22.75 TL, 35 TL
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X