Cihangir'de seçkin bir kafe, Kaktüs

Cihangir'de keyifli bir ortamda, hem kafanızı dinlemek hem de lezzetli tatlarla buluşmak isteyenlere Kaktüs Kafe'yi öneriyoruz.

8.8.2014

Bilenler bilir, Cihangir'i ikiye ayırmak gerekir. Ulu orta mekanların yer aldığı Cihangir, saklı cennetlerin yer aldığı Cihangir. Sürprizlerle dolu bir semttir. Ara sokaklarında dolaşırken aniden çok keyifli bir mekanın önünden tesadüfen geçebilrisiniz.Kaktüs Kafe de bunlardan biri.

Ummadığınız bir yerde karşınıza çıkan Kaktüs Cafe'yi çok seveceksiniz!

Cihangir'de belediye otoparkına yakın bir hizada, Pürtelaş'ta, sarmaşık ve çiçekler arasına gizlenmiş olan mekanın Üst kat terası, sakin ve sessiz.

Alt kattında oturma alanı ile birlikte bar var. Biz kafenin girişindeki bahçe alanına tercih ettik. Size de tavsiyemiz Kaktüs cafe'de bahçe böülümü. Dünya mutfağında lezzetleri menüsünde konuklarına sunana mekan Akşam yemeği, Öğle Yemeği, Kahvaltı ve brunch tarcihleriniz için uygun. Şarap menüsü oldukça zengin, içecekleri de başarılı diyebiliriz. İçkilerimizi söyledik. Akşam üstü serinliğinde karnımız biraz kazınmaya başlayınca menüden atıştırmalık bir şeyler söyledik. Fiyatları abartılı değil, gayet makul.

Sık sık masamızı kedilerin ziyaret etmesi ayrı bir güzellik. 

Mutlaka keyif alacağınıza inanıyoruz, yolunuz Cihangir'e düşerse, Kaktüs'e uğrayın.

Ulaşım

Adres: Pürtelaş Hasan Efendi Mh., Cihangir Cd., No: 16, Beyoğlu

Telefon: +90 (212)243 57 31

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X