Ciprani Restaurant'da sevgiliye özel menü

Levent’te, The Istanbul EDITION’da hizmet veren Cipriani'nin sevgililer günü menüsünün birbirinden leziz seçenekleri ve benzersiz ortamını yakalamak için yerinizi şimdiden ayırtmanızda fayda var.

22.1.2015

Levent’te, The Istanbul EDITION’da hizmet veren Cipriani; 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftleri ve sevdikleri ile birlikte olmayı arzu eden kişileri bu özel günde; seçkin atmosferi ve İtalyan romantizmiyle karşılıyor.

Cipriani’nin; sevgililer günü menüsünün birbirinden leziz seçenekleri ve  benzersiz ortamını yakalamak için yerinizi şimdiden ayırtmanızda fayda var.

edition otel

Cipriani’den Sevgililer gününe özel lezzetler

cipraniİtalyan şef Domenico Tonin’in sevgililer gününe özel hazırladığı menüsü içerisinden tavsiyeleri arasında; ‘Kerevit Çorbası, İstakoz Sosu Eşliğinde Ev Yapımı Deniz Mahsüllü Ravioli, Ağır Ateşte Pişirilmiş Cipriani Usülü Ördek, Passion Fruit Sorbe ile çiftlere özel Kalp şeklinde Çikolatalı Pasta, Vanilyalı dondurmalı ev yapımı Crepe a la Crème Flambe’ öne çıkan lezzetler arasında yer alıyor. The Istanbul EDITION misafirlerine % 20 indirim olanağı veya konaklamalı paket alternatifleri de bulunuyor. Romantik ortamı, benzersiz lezzetleri ile konuklarına İtalyan usulü romantik bir akşam yemeği sunan Cipriani’de yerinizi şimdiden ayırtın. 

Kendine özgü klasikleşen lezzetleri ile Cipriani, dünyanın turizm merkezleri arasında yer alan; New York, Hong Kong, Los Angeles, Miami, İbiza, Monte Carlo, Porto Cervo, Abu Dhabi, Venedik, Londra, İstanbul ve Bodrum’daki restoranları ile konuklarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Değişmeyen kalitesi, servisi ve lezzetleri ile yıllardır standartlarından ödün vermeden misafirlerini ağırlamayı hedefleyen Cipriani, kuşaklardır aralıksız olarak gastronomi kültürüne katkı sağlamayı sürdürüyor.


Ulaşım

Adres: Levent Mh. Büyükdere Caddesi No:136, Beşiktaş

Telefon: +90 (212) 317 77 87

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X