Cloud 34 Sushi Lounge’ta sevgiliye özel lezzet deneyimi

14 Şubat günü Hilton İstanbul Bomonti’nin seçkin mekanı Cloud 34 ‘Sushi Lounge’ta aşkınıza, eşsiz İstanbul manzarası, romantik müzikler ve Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan kalp şeklindeki suşiler eşlik edecek.

7.1.2015

Hilton İstanbul Bomonti’nin olağanüstü panoramik İstanbul manzarasıyla romantizmi doyasıya yaşayabileceğiniz mekanı Cloud 34, Sevgiler Günü için hazırlanan çok özel menüleriyle sizleri bekliyor.

Cloud 34 ‘Sushi Lounge’ta ödüllü şef Yannis Manikis’in imzasını taşıyan enfes tatlarla sevgilinizi şımartma şansı bulacaksınız. Aralarında kalp şeklinde hazırlanan suşilerin de yer aldığı suşi menüleri özel şaraplarla eşleştirilip sunuluyor.

Romantik suşi lezzetleri Hilton İstanbul Bomonti, Cloud 34'de sevgilileri bekliyor

Romantik müzikler eşliğinde Sashimi ile Ahududu Sake kombinasyonu; Somon; Avokado, Kırmızı Tobiko, Salatalık ile Trapiche, Astica, Sauvignon Blanc&Semillion sizi harika bir lezzet yolculuğuna çıkaracak. Buzda Ton Balığı, Yosun Külahında Karides Tempura, Kırmızı Tobiko, Avakado, Acılı Aioli Sosu ile Kavaklıdere ve Egeo, Sauvignon Blanc yine bir başka lezzet kombinasyonu olarak sunulacak. Nigiri tadımı, Teriyaki Soslu Yılan Balığı, Mersin Balığı Havyarlı Levrek, Sevgililer Günü Spesiyal Roll, Kızartılmış Muz ve Yeşil Çaylı Dondurma sizi bekleyen diğer benzersiz tatlar.

Cloud 34’ün özel sushi menüsü, şarap eşleştirmeleri ile birlikte kişi başı 240 TL'dir.


Ulaşım

Adres: Silahşör Cad. Hilton Istanbul Bomonti No:42, Şişli/İstanbul

Telefon: +90 (212) 375 30 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X