Çocuklara karne hediyesi sürprizi Kanyon'dan!

DC Comics’in en sevilen “Justice League” kahramaları 14 Haziran-12 Temmuz tarihleri arasında her hafta sonu Kanyon’a konuk olacak. Çocuklar hem en sevdikleri kahramalarla buluşacak hem de eğlencenin tadına varacak.

5.6.2015

Kanyon’un bu yıl çocuklara yaz tatili hediyesi DC Comics’in “Justice League” karakterlerinin başrolde olduğu eğlenceli etkinlikler olacak.

Flash, Batman, Superman, Wonder Women ve Green Lantern her hafta sonu Kanyon’un küçük misafirlerini süper kahramanların dünyasına fantastik bir yolculuğa çıkaracak. Yaz tatilinin keyfini Kanyon’da çıkaracak olan çocuklar Kahramanlarla Fotoğraf Alanı’nda Flash, Batman, Superman, Wonder Women ve Green Lantern ile fotoğraf çektirme şansı yakalarken Karton Maket Atölyesi’nde en sevdikleri süper kahramanların 3 boyutlu maketlerini yapabilecekler. Air Gun Macerası ile düşmanlarla savaş alanında zaferler kazanırken Tırmanma Duvarı’na tırmanıp, DC Comics Sergisi’ni gezme şansını yakalayabilecekler.


Etkinlik, rezervasyon yaptırmış olma şartı ile 14 Haziran-12 Temmuz, her haftasonu 12.00-18.00 saatleri arasında her saat başı gerçekleşmektedir.

Bu sıra dışı etkinlikte yerinizi almak için bir an önce rezervasyonunuzu yaptırın.

Ulaşım

Adres: Esentepe, Büyükdere Cd. No:185, 34394 Levent - Şişli/İstanbul

Telefon: +90 (212) 317 53 30

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X