COSMOPOLITAN, Fenerbahçe'de açıldı!

Uluslararası şefler ve menülerle beş duyuya seslenen lezzet deneyimleri sunan COSMOPOLITAN, kapılarını özel misafirlerine açıyor.

7.11.2014

Fenerbahçe sahilde, marina karşısında, Botter Köşkü'nde yer alan tarihin zarif mimarisini, bugünün mükemmel sunumlarıyla buluşturan Fenerbahçe gecelerinin güzelliğini, dünya mutfağının doyumsuz eserleriyle birleştiren COSMOPOLITAN yemekseverlerin yeni müdavim olduğu mekan.

Cosmopolitan

COSMOPOLITAN Bistro, Cafe, A'la Carte Restaurant, Private Room ve Bar olarak farklı konseptleri bir araya getirdi. Sabah kahvenizi marina manzarasında içebilir, öğle yemeklerinizi restaurant bölümünde şefin özel sunumuyla tadabiliceğiniz çok yönlü restaurant hem özel hem de kalabalık yemek grupları için ideal. 

Cosmopolitan-restaurant

Kalabalık gruplar ve daha özel mini davetler için hazırladıkları A'la Carte restaurant ve Private room bölümlerinde 80 ve 14 kişilik masalarda COSMOPOLITAN, konuklarının her zevkini düşünüyor. Dünya mutfağının en güzel örneklerini menüsüe katan mekanda şarap ve peynir ikilisini yapabileceğiniz menülerde mevcut. Aynı zamanda lezzetli tatlı çeşitleride bulunan COSMOPOLITAN'ın menü fiyatlarıda oldukça uygun. Her bütçeyi düşünerek hazırlanmış menüsü, zarif mimarisi ve dekoruyla yemek müdavimlerini bekliyor. 

cosmopolitan-restaurant-tatli

Pazar sabahlarının vazgeçilmez geleneği olan brunch, COSMOPOLITAN şefleri tarafından hazırlanmış zengin açık büfesiyle de hizmet vermektedir. Kapalı özel parti yapabileceğiniz barda, iş çıkışı günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir hava da hakim.  

Ulaşım

Adres: Fenerbahçe Zühtüpaşa Mah. Kalamış Fener Cad. No:87 Kadıköy 34726 İSTANBUL

Telefon: +90 (216) 700 15 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X