Da Mario’da ‘Campania Bölgesi’ lezzetleri sizi bekliyor!

Güney İtalya’nın en büyüleyici bölgelerinden olan Campania’nın tadına doyulmaz lezzetleri, Haziran ayında Da Mario’nun Etiler ve Kalamış restoranlarında İtalyan mutfağı severleri bekliyor.

19.6.2014

İtalyan mutfağı sevenlerin yıllardır ilk tercihi olan,değişmeyen kalite çizgisini ve lezzetten ödün vermeyen tavrını Kalamış’taki yeni restoranına da taşıyan Da Mario, İtalya’nın bölgesel lezzetlerinden oluşturduğu özel menülerini dönemsel olarak misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor.

 

Da Mario şimdi de Güney İtalya’nın en büyüleyici coğrafyasına ve en güzel mutfaklarından birine sahip olan Campania Bölgesi yemeklerini misafirlerine sunuyor.

da-mario-restaurant

İtalyan lezzetlerini ustası!

Her sezon yenilenen menüsünde taze ev yapımı makarnalar, birbirinden lezzetli pizzalar, Akdeniz Mutfağı’nın ayrılmaz parçası salatalar ve zengin şarap seçenekler bulunan Da Mario’da Haziran ayı boyunca sunulacak Campania menüsünde bölgenin geleneksel tatlarından;Napoli usulü bruschetta ve ekmek kırıntısıyla panelenmiş buffala mozzarella ve scamorza etli yaz domatesi salatası başlangıç olarak tercih edebileceğiniz lezzetlerden.Menüde yer alan fener balığı ragulu kalamar şeklinde makarna ve bakla, çıtır kabak çiçeği ve marine kabakla sunulan ızgara çipura ve dana sosis ragulu risotto ana yemek olarak daha önce tatmadığınız İtalyan lezzetlerini masanıza getirecek. Portakallı sorbe ile sunulan, geleneksel Napoli ricotta peyniri, buğday ve limonlu tart ise yaz ayları için özel bir tatlı alternatifi olacak.

da-mario-makarna

Zengin menüsü, değişmeyen lezzet kalitesi ve misafirlerine kendilerini evinde hissettiren hizmet anlayışıyla İtalyan mutfağı sevenlerin değişmeyen adresi olan Da Mario, farklı bir İtalyan mutfağı deneyimi yaşamak isteyenleri bekliyor.

Ulaşım

Kalamış
Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. No :40 Wyndham Hotel Kadıköy, İstanbul
Telefon: +90 (216) 348 23 38

Etiler
Dilhayat Sok. No:7 Etiler, İstanbul
Telefon: +90 (212) 265 15 96

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X