Demet Akalın ile eğlenmeye hazır mısın?

Dillere dolanan şarkıları ile yılının en çok dinlenen sanatçısı Demet Akalın, 1 Haziran'da Cahide Aşk Gemisi'nde hayranları ile buluşuyor.

29.5.2016

Sanat kariyerine modellik ile başlayan Demet Akalın 1996-2004 yılları arasında sevilen albümler ve hitler çıkardı. 2004 yılında çıkardığı albümü "Banane"de yer alan "Aşkın Açamadığı Kapı" şarkısı ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden "Yılın Şarkısı" ödülünü aldı. Her sene başarılı parçalara yorumunu katan pop starın birçok popüler şarkısı var. 

Demet Akalın'ın en popüler şarkıları; Türkan, Bebek, Olacak olacak, Giderli şarkılar, Tatil...

Dur durak bilmeyen Demet Akalın, yoğun konser maratonu içinde İstanbullu müzikseverleri için unutamayacakları bir gecenin ön çalışmalarına başladı. Sanatçı, her konserinde olduğu gibi bu konseri içinde hayranlarına görsel bir şölen sunmayı amaçlıyor. Çarpıcı bir sahne ve ışık tasarımının uygulanacağı sahne için provalar şimdiden başladı.

Atardan girip giderden çıkacağınız, bir aşık olup bir göbek atacağınız ve ne yapıp edip Cahide Aşk Gemisi'nde Demet Akalın'la bu kez sadece Bebek'te değil Boğaz'da üç beş tur atıp fırtınalar koparacaksınız. 1 Haziran'da unutulmaz bir gece için hadi bakalım Demet Akalın!!!


HAZ

**

2016

Demet Akalın

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X