Deniz Tutkunları, Sevgililer Günü’nde de Yelken’de Buluşuyor!

Balık tutkunlarının vazgeçilmez mekanı Yelken Restaurant, Sevgililer Günü’ne özel aşk dolu bir menü hazırladı.

1.12.2015

Boğaz’ın en şık lokasyonlarından Yeniköy’de konumlanan Yelken, manzarası ve çok özel lezzetleriyle Sevgililer Günü’nün de favorisi! 

1989’dan bu yana balık tutkunlarının vazgeçilmez mekanı Yelken Restaurant, Yeniköy’ün en güzel noktalarından birinde ve muhteşem bir Boğaz manzarasında misafirlerini ağırıyor.

Hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetler bu Sevgililer Günü, Yelken Restaurant'da sizi bekliyor

Şık dekorasyonu ve leziz Akdeniz mutfağı ile farklılaşan Yelken Restaurant, Sevgililer Günü’ne özel aşkla hazırladığı menüsünde yine tazelik ve doğallığı ön planda tutuyor. Dalyan’dan mavi yengeç, Adana Karataş’tan balık yumurtası, kadayıfa sarılı karides, yalnızca Yelken’de tadabileceğiniz özel sunumlardan tarhun soslu levrek ve safranlı karidesli risotto ile özel günlerinize lezzet katıyor. Sevgililer Günü’ne özel spesiyal tatlısıyla da keyifli bir son hazırlayan mekan, sevdiklerinize verdiğiniz değeri pekiştiriyor.

DJ performanslı ilk balık restaurant Yelken!

Balık restoranı konseptini geliştirerek misafirlerine üst düzey hizmet sunan Yelken Restaurant, DJ kabini olan ilk balık restoranı olarak muadillerinden ayrılıyor. Kaliteli müzik ve iyi yemek konseptini doruklarda yaşayabileceğiniz Yelken, Sevgililer Günü için rahatlık, lezzet ve eğlenceyi simgeliyor. Yelken, maksimum konfor sağlayan masa düzeniyle de fark yaratıyor. 100 kişilik terası, 80 kişilik kış bahçesi, 30 kişilik VIP bölümü, barı ve 100 kişilik ana salonu bulunan Yeniköy Yelken, özel barkovizyonlu salonu ile iş toplantılarına da imkan sağlıyor.


Ulaşım

Adres: Yeniköy, Köybaşı Cad. No:58, Sarıyer/İstanbul

Telefon: +90 (212) 262 94 90

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X