Divan İstanbul'da Sevgililer Günü

Divan İstanbul’da 14 Şubat'ta özel konaklama paketlerine ve büyülü bir atmosferde gerçekleşecek Sevgililer Günü yemeğini de dâhil ederek sevgilinize unutulmaz bir sürpriz yapın.

29.1.2015

Divan İstanbul ve Divan İstanbul City otellerinde sevgililer gününde sizleri özel keyifli bir gün bekliyor. İstanbul'un amiral gemisi olan Divan İstanbul ve iş seyahtlerinin vazgeçilmez durağı Divan İstanbul City'de bu 14 Şubat çok romantik geçecek.

Çiftlere özel konaklama paketi sunan Divan Grubu otellerinden Divan İstanbul, Taksim Meydanı’na ulaşan ağaçlı bulvarın başında yer alıyor. Şehrin en önemli merkezine sadece birkaç adım uzakta bulunan konuyla hem İstanbul’u İstanbul yapan tüm unutulmaz tarihi ve kültürel yerlere kolay ulaşılabilmenizi sağlıyor. İstanbul’un en merkezi ve en modern iş bölgesinin tam kalbinde Gayrettepe'de bulunan Divan İstanbul City'de ise rahatlık, konfor ve teknoloji ön planda tutuluyor. 

sevgililer gunuSevgililer Günü akşamına romantik bir atmosfer katmak isteyenlere Divan Pub'tan sürpriz var. Dup performans eşliğinde Divan Pub’ta gerçekleşecek olan Sevgililer Günü yemeğine bir şişe şarapta eşlik ediyor. O gece otelde konaklamak isteyen misafirlerini de düşünen Divan İstanbul konaklama paketlerinde de  haftasonuna özel 80 € + KDV’den başlayan fiyatlar sunuyor.  

Birbirinden eşsiz lokasyonlarıyla, özel tasarım odalarıyla ve lezzetli menüleriyle bu sevgileler günü, Divan otelleriyle unutulmaz ve özel olacak.

Ulaşım

Adres: Divan İstanbul Asker Ocağı Caddesi, No:1 Şişli / Divan İstanbul City Büyükdere Caddesi No:84 Gayrettepe

Telefon: +90 (212) 315 55 00 / +90 (212) 337 49 00

Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Bu içeriklere de göz atmak ister misin ?

X